Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Тростянецька РДА замовила будівництво курників на території Ладижинської міської ради

Тростянецька РДА замовила будівництво курників на території Ладижинської міської ради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9431_izobrazhenie-063.jpgЯк стало відомо, Тростянецька районна державна адміністрація оголосували про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території для будівництва бригади по вирощуванню курчат бройлерів №13 на території Ладижинської міської ради Вінницької області.

Проект зазначеної містобудівної документації розроблявся на замовлення Тростянецької РДА за кошти ТОВ «Вінницька птахофабрика» з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення бригади по вирощуванню курчат бройлерів №13 ТОВ «Вінницька птахофабрика». Планується використання насосів http://nasos-a.com.ua/nasosi/skvashennie-nasosi/

Проект має наступні техніко-економічні показники:площа ділянки проектування - 57,4158 га, площа ділянки в огорожі - 21,82 га, площа забудови - 10,14 га, площа озеленення - 8,40 га, площа пішохідних доріжок та вимощення - 1,37 га, транспорт - площа проїздів - 2,80 га, кількість працюючих -30 люд., газопостачання - 10854,20 тис. м3/рік, водопостачання - 129678,18 на рік м3, водовідведення на рік (максимальне) - 13819,70м3, річне споживання електроенергії 13167 МВт*год.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, організатори пропонують ознайомитись на офіційному веб-сайті Тростянецької районної державної адміністрації www.trostrda.gov.ua, а також у відділі містобудування та архітектури Тростянецької РДА за адресою: вул.. Леніна, 37 (тел. 2-24-43) у понеділок та четвер з 14 до 17 години до 19квітня 2015 року з дня першого опублікування цього повідомлення.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються та розглядаються відділом містобудування та архітектури з дня опублікування цього повідомлення до 19 квітня 2015 року.

Крім 13 бригади курників біля Ладижина буде побудована АЗС щодо якої було оголошено аналогічну процедуру громадського обговорення.

Про дату проведення громадського обговорення організатори поки що не повідомляли.

Нагадаємо, що поблизу Ладижина знаходяться вже кілька об’єктів ТОВ «Вінницька птахофабрика», - це переробний комплекс, інкубатор та комбікормовий завод до яких планується побудувати ще бригаду з 38 курників.

Чи сподобається така ідея жителям міста Ладижин покажуть громадські слухання.
25 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 722 Коментарів: 1
Написав: nina 25.03.2015 - 20:47
Сподобаеться,побудують, тому що на огноворення прийдуть "патріоти" декого, хто зацікавлений матеріально, а населення не буде.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль