Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Тростянецька РДА замовила будівництво курників на території Ладижинської міської ради

Тростянецька РДА замовила будівництво курників на території Ладижинської міської ради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9431_izobrazhenie-063.jpgЯк стало відомо, Тростянецька районна державна адміністрація оголосували про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території для будівництва бригади по вирощуванню курчат бройлерів №13 на території Ладижинської міської ради Вінницької області.

Проект зазначеної містобудівної документації розроблявся на замовлення Тростянецької РДА за кошти ТОВ «Вінницька птахофабрика» з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення бригади по вирощуванню курчат бройлерів №13 ТОВ «Вінницька птахофабрика». Планується використання насосів http://nasos-a.com.ua/nasosi/skvashennie-nasosi/

Проект має наступні техніко-економічні показники:площа ділянки проектування - 57,4158 га, площа ділянки в огорожі - 21,82 га, площа забудови - 10,14 га, площа озеленення - 8,40 га, площа пішохідних доріжок та вимощення - 1,37 га, транспорт - площа проїздів - 2,80 га, кількість працюючих -30 люд., газопостачання - 10854,20 тис. м3/рік, водопостачання - 129678,18 на рік м3, водовідведення на рік (максимальне) - 13819,70м3, річне споживання електроенергії 13167 МВт*год.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, організатори пропонують ознайомитись на офіційному веб-сайті Тростянецької районної державної адміністрації www.trostrda.gov.ua, а також у відділі містобудування та архітектури Тростянецької РДА за адресою: вул.. Леніна, 37 (тел. 2-24-43) у понеділок та четвер з 14 до 17 години до 19квітня 2015 року з дня першого опублікування цього повідомлення.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються та розглядаються відділом містобудування та архітектури з дня опублікування цього повідомлення до 19 квітня 2015 року.

Крім 13 бригади курників біля Ладижина буде побудована АЗС щодо якої було оголошено аналогічну процедуру громадського обговорення.

Про дату проведення громадського обговорення організатори поки що не повідомляли.

Нагадаємо, що поблизу Ладижина знаходяться вже кілька об’єктів ТОВ «Вінницька птахофабрика», - це переробний комплекс, інкубатор та комбікормовий завод до яких планується побудувати ще бригаду з 38 курників.

Чи сподобається така ідея жителям міста Ладижин покажуть громадські слухання.
25 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 694 Коментарів: 1
Написав: nina 25.03.2015 - 20:47
Сподобаеться,побудують, тому що на огноворення прийдуть "патріоти" декого, хто зацікавлений матеріально, а населення не буде.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль