Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Споживачі заборгували Ладижинській ТЕС понад півмільярда гривень

Споживачі заборгували Ладижинській ТЕС понад півмільярда гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0152_publicationtitleimage2306776e6b3.jpg

У порівнянні з 1 січням 2015 року заборгованість за відпущену тепловими електростанціями ДТЕК електроенергію зросла на 12,2%.


В Україні триває падіння споживання електроенергії і сьогодні теплова генерації затребувана за залишковим принципом – майже половина енергоблоків ТЕС ДТЕК, повністю забезпечених паливом, залишається в резерві – станом на 1 лютого 24 енергоблоки ДТЕК з 55 не затребувані і простоюють. В цілому, станом на 1 лютого 29 пиловугільних енергоблоків ТЕС в Україні не затребувані.

У той же час залишається невиплаченою заборгованість ДП «Енергоринок» за вже відпущену електроенергію. На 1 січня 2016 перед усіма теплоелектростанціями ДТЕК вона становила 4,7 млрд грн. З них більше 526 млн грн – перед ДТЕК Ладижинською ТЕС. У порівнянні з 1 січням 2015 року заборгованість за відпущену тепловими електростанціями ДТЕК електроенергію зросла на 12,2%. Нестача коштів для ТЕС – це істотні обмеження можливостей станції в ремонтах і оновленнях.
4 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 373 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль