Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка СКМ, ДТЕК і Держагентство з енергозбереження та енергоефективності підписали Меморандум про співпрацю

СКМ, ДТЕК і Держагентство з енергозбереження та енергоефективності підписали Меморандум про співпрацю

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3888_reiting.jpg

17 вересня між компаніями СКМ, ДТЕК і Державним агентством з енергозбереження та енергоефективності вперше було підписано Меморандум про співпрацю з розробки Рейтингу енергоефективності регіонів України Ukrainian Energy Index (UEI). Про це «Новини Ладижина» повідомив департамент із корпоративних комунікацій ДТЕК

Рейтинг відображає ефективність використання енергоресурсів за галузями в кожній області України й порівнює їх з аналогічними показниками країн Європейського союзу. Аналіз та оцінювання буде проведено в 10 галузях переробної та добувної промисловості, сільського господарства, будівництві, сферах послуг та житлово-комунального господарства.

«Це важливий і потрібний документ, як для уряду, так і суспільства загалом. Оскільки кожен житель будь-якого регіону України отримає можливість дізнатися, яке місце посідає його область у Рейтингу енергоефективності регіонів України. Для уряду або фахівців цієї сфери розробка Рейтингу дозволить краще розуміти ситуацію у сфері енергоефективності, і, відповідно визначати напрями та механізми підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів в Україні, — пояснив голова Держенергоефективності Сергій Савчук і додав, що рейтингування — це проведення аудиту, який буде стимулювати підвищення енергоефективності в областях. «Гадаю, що жодна з областей не захоче перебувати на останній сходинці в рейтингу енергозбереження в такий скрутний для України час».

«Для сталого розвитку та бізнесу Групи СКМ і країни необхідно ефективно витрачати енергію. Зараз Україна далека від європейських показників і є енергетичним марнотратом: йдеться про сотні мільйонів доларів на рік у масштабах країни, — сказала Наталя Ємченко, директор зі зв’язків із громадськістю та комунікацій СКМ. — Адже енергоефективність та енергозбереження — це прямий шлях до підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому й зовнішньому ринках, до підвищення енергонезалежності країни. Рейтинг — це, по суті, високорівневий аудит, котрий покаже, який в України потенціал для енергозбереження, яка динаміка, хто лідери з енергоефективності. Рейтинг — важливий крок на цьому шляху. І це — перший крок до підготовки з реалізації програми з енергоефективності в масштабах усієї країни».

«ДТЕК як ніхто знає, наскільки важливою є енергоефективність — особливо зараз, коли країна проходить важку енергетичну кризу, — зазначила Тетяна Оверіна, директор ДТЕК Енерго з регіональної політики. Ми запроваджуємо заходи з енергоефективності в себе на підприємствах і реалізуємо соціальні проекти за цим напрямом на територіях діяльності бізнесу з 2007 року. За цей період, станом на сьогодні, ДТЕК інвестував в енергоефективність 104 млн грн. Експерти нашої компанії будуть раді поділитися своїм досвідом і вкласти частину своєї енергії, знань і сил у проект зі складання рейтингу енергоефективності регіонів. Ми віримо в потенціал України, ми бачимо перспективи, працюючи у промислових регіонах, і переконані, що спільними зусиллями, маючи ясну мету й розуміння, куди нам потрібно прагнути, зможемо зробити нашу країну по-справжньому незалежною».

Методика складання Рейтингу Ukrainian Energy Index базується на методології Міжнародного енергетичного агентства (МЕА). Працювати над рейтингом будуть фахівці компанії ДТЕК і Держенергоефективності. Для забезпечення прозорості та об’єктивності результатів рейтингу буде сформовано Експертну раду, до якої увійдуть громадські діячі, експерти в галузі енергетики, енергоефективності, а також представники громадських організацій та галузевих об’єднань, зацікавлені в розв’язанні завдань, поставлених у межах проекту.

Вперше рейтинг UEI проводитиметься спільно СКМ, ДТЕК і Держагентством з енергозбереження та енергоефективності України.

Результати рейтингу заплановано представити в листопаді цього року.

Нагадаємо, компанія СКМ проводить Рейтинг енергоефективності регіонів України Ukrainian Energy Index з 2011 року. За посиланнями можна ознайомитися з результатами 2011, 2012 і 2013 років. Веб-сайт Рейтингу енергоефективності — http://energy-index.scm.com.ua

18 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1687 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль