Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Росіян не влаштовує якість продукції Нашої Ряби

Росіян не влаштовує якість продукції Нашої Ряби

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7642_ryaba.jpeg
Росія обмежила ввезення на свою територію продукції «Миронівського хлібопродукту» та "ДТЕК" . Про це повідомляє Луганська регіональна торгово-промислова палата.
Зокрема, підтверджено інформацію про повернення на митну територію України транспортних засобів з продукцією ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Представники ФТС РФ пояснюють це претензіями до якості ввезеної продукції.
Також Луганська РТПП повідомляє, що на територію РФ обмежений ввіз українського вугілля (ТОВ «ДТЕК Свердловантрацит»). Росіяни пояснюють, що це пов'язано з питаннями безпеки проведення Олімпіади в Сочі.
Що стосується продукції ПРАТ «Миронівський хлібопродукт», Держветфітослужба України з 6 лютого призупинила сертифікацію експорту його продукції в Митний союз.
Компанія «ДТЕК» входить у СКМ, який належить Ринату Ахметову. ПАТ «Миронівський хлібопродукт» випускає курятину під брендом «Наша ряба» і належить мільярдеру Юрію Косюку.
Нагадаємо, що Наша Ряба потрапила в чорний список товарів, які пропонують бойкотувати активісти Евромайдана.
8 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 569 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль