Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Росія не пустила ладижинську курятину до Криму

Росія не пустила ладижинську курятину до Криму

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2087_kur.jpg

Інспектори Управління Россільгоспнагляду у Республіці Крим і м. Севастополі окупованих Російською Федерацією, не пропустили на територію півострова майже 20 тон курятини – продукції філії ПАТ "Миронівський хлібопродукт", розташованої у місті Ладижин Вінницької області. Про це повідомляє Портал Южного региона

Як йдеться у повідомленні, державні інспектори Управління Россільгоспнагляду у Республіці Крим і м. Севастополі припинили спробу незаконного ввезення на територію півострова великої партії небезпечної курятини.

Вантаж, задекларований як "м'ясо курей морозиво" в кількості 1405 ящиків загальною вагою 19,6 тон, прямував до Криму через МАПП "Армянськ". Продукція філії ПАТ "Миронівський хлібопродукт", розташованої у місті Ладижин Вінницької області України, спрямовувалася на адресу приватного підприємця К. М. Кулачковської з Сімферополя.

При здійсненні документарного контролю партії інспекторами було встановлено, що у ветеринарно-супровідних документах на товар є розбіжності щодо інформації про дату вироблення птахівничої продукції.

"Так, згідно декларації виробника, продукція була вироблена 08.05.2015 р. В той же час, експертний висновок, що засвідчує якість продукції, було видано за десять днів до моменту виробництва – 28.04.2015 року", – уточнюється в повідомленні наглядового відомства.

На підставі зазначених фактів, ввезення курятини на півострів було заборонено. Повідомляється, що партія заморожених курей була повернута на територію України.
3 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 697 Коментарів: 3
Написав: Wanch 3.07.2015 - 20:26
І правильно зробили!
Наша кура-ряба -- ГАВНО!
Моя сім*я давно відказалась купляти
цю хіміковану здохлятину!
Нехай цей "продукт" жруть наші олігархи. Але я не думаю, що вони будуть ризикувати своїм здоров*ям.
aleksandr
Написав: aleksandr 6.07.2015 - 00:34
Wanch, Косюк давно вже переоформив на РАШУ Кримський філіал Нашої Ряби. В Криму цю "курятину" продають під ТМ "Дружба народів Нова". Так , що окупанти вдосталь забеспечині ціею продукціею...Вражае друге - Косюк Герой України , а бізнес мае в Раші... Налоги теж звісно ідуть в Рашу... ТО ЯКИЙ ВІН ГЕРОЙ ?!
Написав: Антикор 6.07.2015 - 07:28
Взагалі проект *Ряби* із самого початку-це авантюрний проект оснований на корупційних схемах і брехні.Лише схематично:Перше-всі об*єкти екологічно небезбечні,про , це замовчувалось як ініціаторами цього недолугого проекту так і нашим мером.Друге-Всі експертизи проведені після початку будівництва.Третє-Ініціатори проекту зобов*язання на себе брали опублікувати заяву про наслідки- не опублікували до цього часу. Четверте:Брехня про артезіанські свердловини ...Але це окрема тема.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль