Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Рінат Ахметов та Юрій Косюк увійшли в дев’ятку найбагатших людей світу

Рінат Ахметов та Юрій Косюк увійшли в дев’ятку найбагатших людей світу

У рейтинг найбагатших людей планети за версією Forbes в 2014 році потрапили лише дев'ять мільярдерів України. Серед них Рінат Ахметов власник ДТЕК та Юрій Косюк власник «Миронівського хлібопродукту».
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/18_rinat.jpeg
Рінат Ахметов
Статок: $12,5 млрд;
Позиція в рейтингу Forbes: 88
Джерела: гірнича металургія, вугледобування;
Вік: 47 років;
Сімейний статус: одружений, двоє дітей.
Статки Ріната Ахметова за рік скоротилися: вартість його гірничо-металургійних активів впала із-за обвалу цін і слабкого попиту на світових ринках. До того ж, його торкнулася політична криза на Україні. У лондонській резиденції бізнесмена проходили мітинги, учасники яких вимагали від Ахметова зайняти принципову позицію по відношенню до його «союзника» (як називав його сам мільярдер) Віктора Януковича. Правда, за повідомленнями української преси, у минулому році у Ахметова і Януковича зіпсувалися відносини, у зв'язку з чим послабився вплив мільярдера на депутатів «Партії регіонів». Ахметов - футбольний вболівальник, він володіє донецьким «Шахтарем» (володар Кубка УЄФА), на «Донбас Арені» вартістю $400 млн проходили ігри UEFA Euro 2012. Син шахтаря, Ахметов почав будувати свій капітал під час приватизації початку 1990-х років на Україні - він скуповував гірничо-видобувні активи, які пізніше сформували основу холдингу «Систем Кепітал Менеджмент».
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/9702_yura.jpeg
Юрій Косюк
Статок: $1,5 млрд;
Позиція в рейтингу Forbes: 1154;
Джерела: сільське господарство;
Вік: 45 років;
Сімейний статус: одружений, одна дитина.
Косюку належить найбільший український агропромисловий холдинг «Миронівський хлібопродукт», який зараз шукає виходи на зарубіжні ринки на тлі слабких продажів усередині країни. За останній рік ринкова ціна компанії впала на 20%, чимало проблем для холдингу створила і політична криза в Україні. Косюк починав брокером в 1991 році на Київській товарній біржі, в 1998 році він очолив «Миронівський хлібопродукт», а в 2008-му вивів його на IPO. У 1990-ті роки він також займався імпортом меблів і газу з Туркменістану, потім перейшов на експорт зерна і розведення домашньої птиці.
Докладніше тут:
http://stringer-news.com/publication.mhtml?Part=37&PubID=29944
5 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 620 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль