Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ремонт енергоблоку Ладижинської ТЕС обійшовся у 12 мільйонів гривень

Ремонт енергоблоку Ладижинської ТЕС обійшовся у 12 мільйонів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/59_img_0158.jpg

Фахівці Ладижинської ТЕС завершили ремонтні роботи на першому енергоблоці станції. Всього на ремонт енергоблоку №1 Ладижинської ТЕС було спрямовано 12,74 млн грн. Про це «Новини Ладижина» повідомила прес-служба ДТЕК Ладижинської ТЕС.

«Попри нинішні складні умови та систематичні перебої з постачанням обладнання, основні роботи по ремонту вдалося виконати. Це було виконано силами власного персоналу та силами внутрішньої підрядної організації Інтеренергосервіс, – розповідає Валерій Заболотний, начальник відділу ремонтів Ладижинської ТЕС. – Роботи тривали в 2 етапи. На блоці було замінено похилу верхньої радіаційної частини (ВРЧ) котла, виконаний капітальний ремонт димососу, замінені кулі в обох кульово-барабанних млинах, та завершено низку інших робіт, без яких неможлива надійна робота обладнання». (До речі, лічильники електроенергії за вигідними цінами - на elektrika.ua/catalog/, включаючи брендові електролічильники).

«Окремо варто відзначити реконструкцію збудження генератора першого енергоблоку, до якої ми готувались з 2014 року, – підкреслює заступник начальника електроцеху Ладижинської ТЕС Валентин Орлюк. – Вартість цієї частини реконструкції – 7 млн грн. Нове обладнання (вітчизняного виробництва – Запорізького заводу «Перетворювач») має підвищену якість регулювання, стабільність характеристик в різних режимах, 100% резервування. Обладнання інтегроване в сучасні автоматичні системи управління і має повітряну систему охолодження».

В рамках проекту також була виконана заміна трансформатора збудження на новий. Увесь комплекс робіт з демонтажу старого обладнання, монтажу та налагодження сучасної нової системи збудження генератора і заміни трансформатора виконувався пришвидшеними темпами – адже енергетична система України зараз є дефіцитною, в країні не вистачає більше 3 000 МВт потужності. Перед ремонтниками стояло важливе завдання – максимально швидко виконати роботу, бо кожен день затримки міг призвести до відмови обладнання і зниження обсягів виробництво електроенергії. Завдяки злагодженій роботі фахівців електроцеху Ладижинської ТЕС та підрядної організації реконструкцію вдалося завершити на 20 діб раніше запланованого 90-денного ремонту. 16 липня оновлений генератор був введений в роботу та надійно працює в умовах підвищених температур навколишнього середовища.
3 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 591 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль