Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ремонт енергоблоку Ладижинської ТЕС обійшовся у 12 мільйонів гривень

Ремонт енергоблоку Ладижинської ТЕС обійшовся у 12 мільйонів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/59_img_0158.jpg

Фахівці Ладижинської ТЕС завершили ремонтні роботи на першому енергоблоці станції. Всього на ремонт енергоблоку №1 Ладижинської ТЕС було спрямовано 12,74 млн грн. Про це «Новини Ладижина» повідомила прес-служба ДТЕК Ладижинської ТЕС.

«Попри нинішні складні умови та систематичні перебої з постачанням обладнання, основні роботи по ремонту вдалося виконати. Це було виконано силами власного персоналу та силами внутрішньої підрядної організації Інтеренергосервіс, – розповідає Валерій Заболотний, начальник відділу ремонтів Ладижинської ТЕС. – Роботи тривали в 2 етапи. На блоці було замінено похилу верхньої радіаційної частини (ВРЧ) котла, виконаний капітальний ремонт димососу, замінені кулі в обох кульово-барабанних млинах, та завершено низку інших робіт, без яких неможлива надійна робота обладнання». (До речі, лічильники електроенергії за вигідними цінами - на elektrika.ua/catalog/, включаючи брендові електролічильники).

«Окремо варто відзначити реконструкцію збудження генератора першого енергоблоку, до якої ми готувались з 2014 року, – підкреслює заступник начальника електроцеху Ладижинської ТЕС Валентин Орлюк. – Вартість цієї частини реконструкції – 7 млн грн. Нове обладнання (вітчизняного виробництва – Запорізького заводу «Перетворювач») має підвищену якість регулювання, стабільність характеристик в різних режимах, 100% резервування. Обладнання інтегроване в сучасні автоматичні системи управління і має повітряну систему охолодження».

В рамках проекту також була виконана заміна трансформатора збудження на новий. Увесь комплекс робіт з демонтажу старого обладнання, монтажу та налагодження сучасної нової системи збудження генератора і заміни трансформатора виконувався пришвидшеними темпами – адже енергетична система України зараз є дефіцитною, в країні не вистачає більше 3 000 МВт потужності. Перед ремонтниками стояло важливе завдання – максимально швидко виконати роботу, бо кожен день затримки міг призвести до відмови обладнання і зниження обсягів виробництво електроенергії. Завдяки злагодженій роботі фахівців електроцеху Ладижинської ТЕС та підрядної організації реконструкцію вдалося завершити на 20 діб раніше запланованого 90-денного ремонту. 16 липня оновлений генератор був введений в роботу та надійно працює в умовах підвищених температур навколишнього середовища.
3 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 526 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль