Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Працівників Бурштинської ТЕС будуть підтримувати матеріально

Працівників Бурштинської ТЕС будуть підтримувати матеріально

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1998_groshi8x6.jpgКерівництво ДТЕК Енерго, незважаючи на мільярдні борги ДП «Енергоринку» перед ТЕС за вже вироблену електроенергію, прийняло рішення виділити кошти для матеріальної підтримки співробітників з низьким рівнем доходу в осінньо-зимовий період.

Саме ця категорія працівників найбільше відчує на собі суттєве зростання комунальних тарифів, інформують ”Вікна” з посиланням на прес-службу ДТЕК.

Прийнято рішення надавати додаткову матеріальну допомогу на час опалювального сезону співробітникам ТЕС, загальний дохід яких нижче, ніж 5500 грн. Рішення керівництва компанії про надання матеріальної допомоги співробітникам в опалювальний період поширюється на всі ТЕС ДТЕК Енерго.

Також керівництвом ДТЕК Енерго прийнято рішення про додаткові виплати працівникам ТЕС надбавок до окладів за інтенсивність праці та додаткове преміювання за маневреність енергоблоків.

Компанія завжди відкрита до діалогу та конструктивного обговорення актуальних питань і регулярно проводить зустрічі з своїми співробітниками для прийняття спільних рішень, спрямованих на покращення ситуації в цілому.

«Керівництво ДТЕК постійно шукає шляхи підтримки своїх співробітників, незважаючи на складну економічну ситуацію. Незважаючи на борг ДП «Енергоринку» перед Бурштинською ТЕС за вже вироблену електроенергію у розмірі майже 1,5 млрд грн, на станції немає жодного дня заборгованості з виплати зарплатні. Більше того, у квітні відбулось підвищення в середньому на 10,5%. І тепер середня заробітна плата на нашій ТЕС становить 9262 гривень. Хочу також зазначити, що середньорічний тариф на вироблену електроенергію не покриває вартість вироблення електроенергії. Це стало основною причиною, що за підсумками минулого року наша станція отримала 840 млн. гривень чистого збитку. При цьому у нас не було навіть розмов про можливі затримки виплати заробітної плати», — повідомив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

Нагадаємо, що на Бурштинській ТЕС пройшли попереджувальні акції проесту в вересні місяці, - працівники вимагали дотримання керівництвом їхніх соціальних зобов'язань та підвищення заробітньої платні.
15 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1444 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль