Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Працівників Бурштинської ТЕС будуть підтримувати матеріально

Працівників Бурштинської ТЕС будуть підтримувати матеріально

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1998_groshi8x6.jpgКерівництво ДТЕК Енерго, незважаючи на мільярдні борги ДП «Енергоринку» перед ТЕС за вже вироблену електроенергію, прийняло рішення виділити кошти для матеріальної підтримки співробітників з низьким рівнем доходу в осінньо-зимовий період.

Саме ця категорія працівників найбільше відчує на собі суттєве зростання комунальних тарифів, інформують ”Вікна” з посиланням на прес-службу ДТЕК.

Прийнято рішення надавати додаткову матеріальну допомогу на час опалювального сезону співробітникам ТЕС, загальний дохід яких нижче, ніж 5500 грн. Рішення керівництва компанії про надання матеріальної допомоги співробітникам в опалювальний період поширюється на всі ТЕС ДТЕК Енерго.

Також керівництвом ДТЕК Енерго прийнято рішення про додаткові виплати працівникам ТЕС надбавок до окладів за інтенсивність праці та додаткове преміювання за маневреність енергоблоків.

Компанія завжди відкрита до діалогу та конструктивного обговорення актуальних питань і регулярно проводить зустрічі з своїми співробітниками для прийняття спільних рішень, спрямованих на покращення ситуації в цілому.

«Керівництво ДТЕК постійно шукає шляхи підтримки своїх співробітників, незважаючи на складну економічну ситуацію. Незважаючи на борг ДП «Енергоринку» перед Бурштинською ТЕС за вже вироблену електроенергію у розмірі майже 1,5 млрд грн, на станції немає жодного дня заборгованості з виплати зарплатні. Більше того, у квітні відбулось підвищення в середньому на 10,5%. І тепер середня заробітна плата на нашій ТЕС становить 9262 гривень. Хочу також зазначити, що середньорічний тариф на вироблену електроенергію не покриває вартість вироблення електроенергії. Це стало основною причиною, що за підсумками минулого року наша станція отримала 840 млн. гривень чистого збитку. При цьому у нас не було навіть розмов про можливі затримки виплати заробітної плати», — повідомив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

Нагадаємо, що на Бурштинській ТЕС пройшли попереджувальні акції проесту в вересні місяці, - працівники вимагали дотримання керівництвом їхніх соціальних зобов'язань та підвищення заробітньої платні.
15 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1578 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль