Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Понад мільйон гривень витратять на ремонт тротуарів в Ладижині

Понад мільйон гривень витратять на ремонт тротуарів в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5589_31277722.jpg

Виконавчий комітет Ладижинської міської ради своїми рішеннями від 29.04.2016 р. затвердив проектно-кошторисну документацію робочого проекту вибіркового капітального ремонту покриття тротуарів на вулицях Процишина та Будівельників. Про це йдеться на офіційному сайті міськради.

Загалом, на ремонт планується витратити понад 1 млн. гривень.

Зокрема, виконкомом затвержено:

Проектно-кошторисну документацію робочого проекту «Вибірковий капітальний ремонт покриття тротуару по вулиці Процишина в м. Ладижин Вінницької області з такими техніко-економічними показниками:

- загальна площа покриття тротуару – 1962,3 м2 ;
- тривалість робіт по капремонту – 2,2 місяці;
- загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 17 квітня 2016 року складає 546,577 тис. грн., у тому числі будівельні роботи – 407,349 тис. грн., інші витрати – 139,228 тис.грн.

Проектно-кошторисну документацію робочого проекту «Вибірковий капітальний ремонт покриття тротуару по вулиці Будівельників в м. Ладижин Вінницької області» з такими техніко-економічними показниками:

- загальна площа покриття тротуару – 1715,99 м2 ;
- тривалість робіт по капремонту – 1,6 місяці;
- загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 17 квітня 2016 року складає – 487,970 тис. грн., у тому числі будівельні роботи – 352,934 тис. грн., інші витрати – 135,036 тис.грн.


25 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 481 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль