Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Понад мільйон гривень витратять на ремонт тротуарів в Ладижині

Понад мільйон гривень витратять на ремонт тротуарів в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5589_31277722.jpg

Виконавчий комітет Ладижинської міської ради своїми рішеннями від 29.04.2016 р. затвердив проектно-кошторисну документацію робочого проекту вибіркового капітального ремонту покриття тротуарів на вулицях Процишина та Будівельників. Про це йдеться на офіційному сайті міськради.

Загалом, на ремонт планується витратити понад 1 млн. гривень.

Зокрема, виконкомом затвержено:

Проектно-кошторисну документацію робочого проекту «Вибірковий капітальний ремонт покриття тротуару по вулиці Процишина в м. Ладижин Вінницької області з такими техніко-економічними показниками:

- загальна площа покриття тротуару – 1962,3 м2 ;
- тривалість робіт по капремонту – 2,2 місяці;
- загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 17 квітня 2016 року складає 546,577 тис. грн., у тому числі будівельні роботи – 407,349 тис. грн., інші витрати – 139,228 тис.грн.

Проектно-кошторисну документацію робочого проекту «Вибірковий капітальний ремонт покриття тротуару по вулиці Будівельників в м. Ладижин Вінницької області» з такими техніко-економічними показниками:

- загальна площа покриття тротуару – 1715,99 м2 ;
- тривалість робіт по капремонту – 1,6 місяці;
- загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 17 квітня 2016 року складає – 487,970 тис. грн., у тому числі будівельні роботи – 352,934 тис. грн., інші витрати – 135,036 тис.грн.


25 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 466 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль