Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Переселенці Вінниччини отримають продуктові ваучери від Червоного Хреста

Переселенці Вінниччини отримають продуктові ваучери від Червоного Хреста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8227_medium-146606846210-.jpg

На Вінниччині реалізують міжнародний проект із видачі продуктових ваучерів внутрішньо переміщеним особам.

У четвер, 16 червня, Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України розпочинає міжнародний проект «Україна – громадський неспокій». Він полягає у видачі продуктових ваучерів внутрішньо переміщеним особам. Про це повідомляють у облдержадміністрації.

Проект здійснюється з метою поліпшення умов життя та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб з Криму, Донецької і Луганської областей. В рамках заходу переселенцям видаватимуть продуктові ваучери для закупів у мережі «Сільпо» еквівалентом в 1000 гривень. На «талони» можуть претендувати малозахищені категорії громадян з числа внутрішньо переміщених осіб. На Вінниччині продуктові ваучери зможуть отримати 1500 осіб.

Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, яка фінансує проект, визначила такі категорії отримувачів:

1. Багатодітні сім’ї ( троє та більше дітей до 18 років) за наявністю паспорту; документу, який засвідчує соціальний статус; свідоцтва про народження дітей, копії довідки про реєстрацію у Вінницькій області.

2. Інваліди 1-ї та 2-ї груп, віком до 70-ти років за наявністю паспорту та пенсійного посвідчення із зазначенням групи інвалідності, копії довідки про реєстрацію у Вінницькій області.

3. Одинокі годувальники з дітьми до 18 років за наявністю паспорту; довідки з УТСЗН, яка посвідчує соціальний статус; свідоцтва про народження дітей, копії довідки про реєстрацію у Вінницькій області.

4. Одинокі люди похилого віку (70 та більше років) за наявністю паспорта; пенсійного посвідчення; документу, який підтверджує самотнє проживання, копії довідки про реєстрацію у Вінницькій області.

Отримати продуктові ваучери можна в приміщенні обласної організації Товариства Червоного Хреста України за адресою: м.Вінниця, вул. Грушевського, 12. Довідкову інформацію можна отримати за номерами: 050 250 48 67 та 068 850 32 74.
16 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 528 Коментарів: 1
Написав: fox 17.06.2016 - 17:40
Господи, а наши семьи не пострадали от этой войны.Цены повырастали,молодёжь наша так как и они сейчас бронь снимает,работает.Им кто поможет?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль