Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Олександр Олійник пояснив причину поривів на водогонах Ладижина

Олександр Олійник пояснив причину поривів на водогонах Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8565_25997860.jpg

Тільки за останніх півтора тижні в Ладижині сталося чотири пориви на водогонах. У результаті мешканці деяких багатоповерхівок на день-два залишалися без води. Причини аварійних ситуацій пояснив заступник міського голови з житлово-комунальних питань Олександр Олійник
Тільки за останніх півтора тижні в Ладижині сталося чотири пориви на водогонах, зокрема, по вул. Наконечного (біля Будинку побуту) та вул. П.Кравчика (поблизу будинку №31). У суботу гідротехніки ЛТЕС ліквідовували порив біля ЗОШ №3, а у понеділок – аварія сталася біля 17-го та 24-го будинків, пише «Нове місто».

У результаті мешканці деяких багатоповерхівок на день-два залишалися без води, що викликало багато нарікань з боку містян. (До реці, високоякісні стальні водогазопроводні труби з оцинкованим покриттям або без нього можна вибрати на сайті Метал-Холдінг. Ціни на труби ДУ - http://www.metall-holding.com.ua/)

Про причини аварійних ситуацій розповів заступник міського голови з житлово-комунальних питань Олександр Олійник:

- У труб є термін експлуатації: для сталевих – 25 років, для чавунних – 50, - каже пан Олександр. – Більшість міських водогонів виготовлені з чавуну. Якщо Ладижинську ТЕС почали будувати у 1968-му році, а місто ще раніше, то зрозуміло, наскільки «постарішали» ці трубопроводи.
- Також температура води, яка береться з річки, влітку та взимку в мережі різна. Труби, так би мовити, «дихають». Різниця температур впливає на чавун, з якого зроблені труби, тому вони лопають. До слова, якби труби були сталеві, то ремонт займав би 8-10 годин, а чавунні труби мають певну технологію ремонту, яка займає півтора-два дні.
- Крім того, спеціалісти ЛТЕС кажуть, що на ушкодження труб впливає сезонне зміщення грунтів. Разом із грунтами «гуляють» і труби, і як результат – лопають. До того ж, чавунні труби чеканяться каболкою, яка має здатність перегнивати у землі.
17 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 631 Коментарів: 3
Написав: pash 17.12.2015 - 12:10
Аргументи,які наводить п.Олійник практично відповідають дійсності тому,що ми живемо тим,що збудовано 45 років тому -по технологіях і стандартах радянських часів, Добре,що запас міцності у ті часи був завищений тож прориви виникають не так часто, а тому владні чиновники посилаються на старість і лряхлість систем....Але виникає питання: Чому чиновники міської ради не працюють на упередження? А саме не вкладають коштів у розвиток Комунального господарства міста,не залучають інвесторів??? І т.п.Надіються що ЛТЕС за них буде відповідати і ремонти у системах проводити ?Можливо хтось із чиновників чи депутатам роз*яснить нам простим громадянам-чи є взагалі у нашому місті перспективний план економічного і соціального розвитку хоча-би на кілька років наперед?
Написав: balakuchy.duren 17.12.2015 - 14:34
pash, biggrin
Якщо чиновники будуть працювати на упередження,
то це буде........комунізм!!!!biggrin
А ти знаєш, що це ніколи не буде, бо комунізм ЗАБОРОНИЛИ!!!
Так що доведеться чекати "проривів!" Звісно і в головах!
Написав: nina 19.12.2015 - 10:49
Извиняюсь за ошибку ОБЛИЗАТЬ я хотела сказать.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль