Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка «Наша Ряба» вклала в соціальну сферу Ладижина 126 тис. гривень

«Наша Ряба» вклала в соціальну сферу Ладижина 126 тис. гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1685_sfera.jpg

Філія «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» підбиває підсумки своєї роботи за минулий рік.
Так, на сьогоднішній день на Філії «Птахокомплекс» працює 1361 працівник із середньою заробітною платнею 3971,4 грн., пише «Нове місто».

За інформацією Р.Ляховченко, фахівця із зв’язків з громадськістю Філії «Птахокомплекс», підприємство сприяє та бере активну участь у підвищенні якості соціальної сфери в регіонах своєї присутності шляхом впровадження програми соціальних ініціатив, на яку в 2014 році було перераховано 3 453 378, 84 грн.

Зокрема, кошти перераховувалися:

Ремонти шкіл, дитячих садків, фельдшерсько-акушерських пунктів;
Придбання та встановлення метало-пластикових вікон у школах та дитячих садках;
Благодійна допомога для зміцнення матеріально-технічної бази освіти;
Облаштування дитячих майданчиків;
Ремонт доріг, водогонів, реконструкція освітлення населених пунктів;
(До речі, ламінований паркет ламинат квик степ - незамінний для якісного ремонту підлоги)
Спонсорська допомога на підтримку та розвиток спорту;
Постійна спонсорська допомога школам та дитячим садкам;
Благодійна допомога на лікування тим, хто його потребує;
Благодійна допомога на культурні заходи.

Варто відзначити, що левова частка витрат припала на підтримку соціальної сфери Тростянецького (1 613 619,89 грн.) та Тульчинського (1 217 976,53 грн.) районів. Ще 495 472,42 гривень пішло на інші населені пункти.

При цьому на соціальну сферу Ладижина «Птахокомплекс» перерахував 126 тисяч 310 гривень.

Надалі підприємством планується фінансування будівельних робіт з прокладання водогону в с.Михайлівка Тульчинського району. Попередня вартість – 614 тис. гривен.

А також, початок будівництва об’їзної дороги біля села Оляниця Тростянецького району. Попередня вартість – 12 млн. 908 тис. гривень.

Нагадаємо, питання будівництва об’їзної дороги біля села Оляниця піднімалося головою «Комітету порятунку села Оляниця» Людмилою Вдовиченко, під час особистого прийому громадян народним депутатом Григорієм Заболотним.
3 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 713 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль