Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, RSS-Ladyjin «Наша Ряба» бачить хороші перспективи на ринку ЄС

«Наша Ряба» бачить хороші перспективи на ринку ЄС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5471_ryaba.jpg
У минулому році компанія «Миронівський хлібопродукт» поставила на ринок ЄС 500 т м'яса птиці. У планах на 2014 рік - приблизно 10 тис. т.
Про це в ексклюзивному інтерв'ю Національному агропорталу Latifundist.com розповіла фінансовий директор МХП Вікторія Капелюшна.

- Планы не поменялись и они оптимистичны в связи с тем, что ЕС обещает дать Украине квоты на беспошлинный ввоз аграрной продукции, - говорить вона.
За її словами, МХП бачить хороші перспективи на ринку ЄС і планує розширювати цей напрямок.
- Так, общий объем экспорта в 2014 г. запланирован в размере 175 тыс. т. В ЕС говорим о поставках в районе 10 тыс. т. Но все будет зависеть от выделенных квот - додала вона.
Але, з іншого боку, як вона уточнила, МХП не планує концентруватися на цьому ринку.
8 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 655 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль