Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, RSS-Ladyjin «Наша Ряба» бачить хороші перспективи на ринку ЄС

«Наша Ряба» бачить хороші перспективи на ринку ЄС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5471_ryaba.jpg
У минулому році компанія «Миронівський хлібопродукт» поставила на ринок ЄС 500 т м'яса птиці. У планах на 2014 рік - приблизно 10 тис. т.
Про це в ексклюзивному інтерв'ю Національному агропорталу Latifundist.com розповіла фінансовий директор МХП Вікторія Капелюшна.

- Планы не поменялись и они оптимистичны в связи с тем, что ЕС обещает дать Украине квоты на беспошлинный ввоз аграрной продукции, - говорить вона.
За її словами, МХП бачить хороші перспективи на ринку ЄС і планує розширювати цей напрямок.
- Так, общий объем экспорта в 2014 г. запланирован в размере 175 тыс. т. В ЕС говорим о поставках в районе 10 тыс. т. Но все будет зависеть от выделенных квот - додала вона.
Але, з іншого боку, як вона уточнила, МХП не планує концентруватися на цьому ринку.
8 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 596 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль