Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, RSS-Ladyjin «Наша Ряба» бачить хороші перспективи на ринку ЄС

«Наша Ряба» бачить хороші перспективи на ринку ЄС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5471_ryaba.jpg
У минулому році компанія «Миронівський хлібопродукт» поставила на ринок ЄС 500 т м'яса птиці. У планах на 2014 рік - приблизно 10 тис. т.
Про це в ексклюзивному інтерв'ю Національному агропорталу Latifundist.com розповіла фінансовий директор МХП Вікторія Капелюшна.

- Планы не поменялись и они оптимистичны в связи с тем, что ЕС обещает дать Украине квоты на беспошлинный ввоз аграрной продукции, - говорить вона.
За її словами, МХП бачить хороші перспективи на ринку ЄС і планує розширювати цей напрямок.
- Так, общий объем экспорта в 2014 г. запланирован в размере 175 тыс. т. В ЕС говорим о поставках в районе 10 тыс. т. Но все будет зависеть от выделенных квот - додала вона.
Але, з іншого боку, як вона уточнила, МХП не планує концентруватися на цьому ринку.
8 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 663 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль