Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада На Вінниччині розвиватимуть ініціативність місцевих громад

На Вінниччині розвиватимуть ініціативність місцевих громад

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4068_0.jpg

Сьогодні, 4 лютого, у Вінниці відбулося урочисте відкриття проекту «Розвиток місцевих ініціатив у громадах Вінницької області як передумова успішного розвитку територій», що буде реалізовуватися громадами Вінниччини протягом 16 місяців, передає Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Мета проекту - інформувати мешканців громад ( учасників проекту) щодо їхньої спроможності активно впливати на перебіг подій в своїй громаді. Сприяти громадам у створенні нових громадських організацій та в написанні різноманітних проектів соціально-економічного розвитку громади. Надати допомогу головам територіальних громад у налагодженні тісного контакту із мешканцями населеного пункту та започатковувати місцеві ініціативи.

У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, партнери проекту – регіональний керівник фонду Ганса Зайделя в Україні, Румунії і Молдові Даніель Зайберлінг, представник фонду, професор, Юрген Вальхсхьофер, 30 відібраних у ході конкурсу сільських, селищних, міських голів та 4 лідера громадських організацій Вінницької області.

У вступному слові Валерій Коровій подякував партнерам проекту за продовження співпраці в питаннях, які мають важливе значення для розвитку місцевого самоврядування в Україні.

«На сьогодні є надзвичайно актуальною тема внесення змін до Конституції України. Ми дуже часто говоримо слово децентралізація влади, але є і інші глибинні речі, які торкаються самореалізації територіальних громад,- зауважив він. – Зокрема, формування системи підтримки місцевих ініціатив - це живий зв'язок із громадськістю, який торкається жителів відповідних територій. В тих територіальних громадах, де цей інструмент спрацьовує,- ми бачимо креативні, позитивні рішення, які ідуть на користь розвитку цієї громади. Тому ми розраховуємо на успішну реалізацію Вашого проекту».

Успішного втілення проекту «Розвиток місцевих ініціатив у громадах Вінницької області, як передумова успішного розвитку територій» побажав усім його учасникам і голова обласної Ради Анатолій Олійник, який акцентував увагу на тому, що це – непросте завдання, яке потребує кропіткої праці та значних зусиль з боку самоврядців.

У свою чергу, звертаючись до учасників зустрічі , регіональний керівник фонду Ганса Зайделя в Україні, Румунії і Молдові Даніель Зайберлінг підкреслив : «Фонд Ганса Зайделя підтримує розвиток демократій в інших країнах,особливо у Східній Європі. Нашим підходом завжди є діалог і співпраця між виконавчою владою,законодавчою владою і громадянським суспільством. Як показує досвід,тільки спільними зусиллями можна вирішувати як великі проблеми, так і малі на місцевому рівні. Саме тому так важливо прислухатись до ініціатив з місць, а вже потім дивитись чи є кошти на їх втілення, або де ці кошти можна віднайти».

Передбачається реалізувати проект у 11 етапів. 7 з них буде проходити за підтримки Фонду Ганса Зайделя.
4 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 416 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль