Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка На Ладижинській ТЕС завершили середній ремонт обладнання енергоблоку №3

На Ладижинській ТЕС завершили середній ремонт обладнання енергоблоку №3

За 37 днів ремонтникам станції вдалося виконати величезні об’єми робіт, в тому числі капітальний ремонт електродвигуна дуттьового вентилятора та реконструкцію трансформатора власних потреб. Поточний ремонт електрофільтрів. На трьох ділянках енергоблоку була модернізована система освітлення – звичайні лампи замінені енергозберігаючими прожекторами. Фактичні витрати на ремонт склали 11 млн грн. В результаті ремонту покращено техніко-економічні показники блоку та збільшено робоче навантаження блоку на 40 МВт (з 250 до 290 МВт).

«Незважаючи на економічну кризу, всі заплановані та додаткові роботи вдалося завершити на 1 день раніше запланованого терміну, 29 квітня блок був готовий нести навантаження – пояснює заступник головного інженера з ремонту ДТЕК Ладижинської ТЕС Євген Спасский. – Для зниження аварійності та підвищення надійності роботи обладнання енергоблоку №3 ДТЕК Ладижинської ТЕС було виконано ремонт КПП. Також ремонтні бригади цеху Інтеренергосервіс та ЦТО та ПУ замінили близько 15 тонн дефектних ділянок коробів пилосистеми, пилопроводів, газоходів та коробів вторинного повітря. Ремонтний персонал ТЕС та цеху «Інтеренергосервіс», використовуючи наявні ресурси робить все можливе, щоб забезпечити надійну та безаварійну роботу обладнання станції».

Під час ремонтних робіт три ділянки енергоблоку стали експериментальним майданчиком в рамках проекту «Модернізація системи освітлення». Звичайні лампи розжарювання тут були замінені на енергозберігаючі прожектори. (До речі, освітлення для декору представлено на сайті - светодиодная лента,дюралайт) Виконувала роботу бригада з освітлення цех технічного обслуговування та підготовки устаткування (ЦТОтаПУ) ДТЕК Ладижинської ТЕС. Найдосвідченіший з них – електромонтер 6 розряду Олександр Бакун каже, що лампи розжарювання дуже швидко виходили з ладу, особливо після миття блоку. Проте в них була перевага – завдяки своїй конструкції вони освітлювали більшу площу. А от енергозберігаючі прожектори мають направлене світло. Проте, вони більш стійкі до потрапляння водяних бризок. Та й гарантійний термін близько року.

Поки що електрики станції спостерігають за роботою 7-ми LED-прожекторів. Якщо до кінця травня раціональність використання цих освітлювальних приладів на виробничих майданчиків ТЕС буде доведена, модернізацію освітлення виконають на всіх блоках станції.

6619_remont_bloku_num3.jpg (68.33 Kb)7245_remont_dutevogo_ventilyatora_1.jpg (83.68 Kb)3450_remont_dutevogo_ventilyatora_2.jpg (70.3 Kb)
16 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 579 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль