Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка На Ладижинській ТЕС завершили середній ремонт обладнання енергоблоку №3

На Ладижинській ТЕС завершили середній ремонт обладнання енергоблоку №3

За 37 днів ремонтникам станції вдалося виконати величезні об’єми робіт, в тому числі капітальний ремонт електродвигуна дуттьового вентилятора та реконструкцію трансформатора власних потреб. Поточний ремонт електрофільтрів. На трьох ділянках енергоблоку була модернізована система освітлення – звичайні лампи замінені енергозберігаючими прожекторами. Фактичні витрати на ремонт склали 11 млн грн. В результаті ремонту покращено техніко-економічні показники блоку та збільшено робоче навантаження блоку на 40 МВт (з 250 до 290 МВт).

«Незважаючи на економічну кризу, всі заплановані та додаткові роботи вдалося завершити на 1 день раніше запланованого терміну, 29 квітня блок був готовий нести навантаження – пояснює заступник головного інженера з ремонту ДТЕК Ладижинської ТЕС Євген Спасский. – Для зниження аварійності та підвищення надійності роботи обладнання енергоблоку №3 ДТЕК Ладижинської ТЕС було виконано ремонт КПП. Також ремонтні бригади цеху Інтеренергосервіс та ЦТО та ПУ замінили близько 15 тонн дефектних ділянок коробів пилосистеми, пилопроводів, газоходів та коробів вторинного повітря. Ремонтний персонал ТЕС та цеху «Інтеренергосервіс», використовуючи наявні ресурси робить все можливе, щоб забезпечити надійну та безаварійну роботу обладнання станції».

Під час ремонтних робіт три ділянки енергоблоку стали експериментальним майданчиком в рамках проекту «Модернізація системи освітлення». Звичайні лампи розжарювання тут були замінені на енергозберігаючі прожектори. (До речі, освітлення для декору представлено на сайті - светодиодная лента,дюралайт) Виконувала роботу бригада з освітлення цех технічного обслуговування та підготовки устаткування (ЦТОтаПУ) ДТЕК Ладижинської ТЕС. Найдосвідченіший з них – електромонтер 6 розряду Олександр Бакун каже, що лампи розжарювання дуже швидко виходили з ладу, особливо після миття блоку. Проте в них була перевага – завдяки своїй конструкції вони освітлювали більшу площу. А от енергозберігаючі прожектори мають направлене світло. Проте, вони більш стійкі до потрапляння водяних бризок. Та й гарантійний термін близько року.

Поки що електрики станції спостерігають за роботою 7-ми LED-прожекторів. Якщо до кінця травня раціональність використання цих освітлювальних приладів на виробничих майданчиків ТЕС буде доведена, модернізацію освітлення виконають на всіх блоках станції.

6619_remont_bloku_num3.jpg (68.33 Kb)7245_remont_dutevogo_ventilyatora_1.jpg (83.68 Kb)3450_remont_dutevogo_ventilyatora_2.jpg (70.3 Kb)
16 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 494 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль