Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка На Ладижинській ТЕС навчаються енергетики з усієї країни

На Ладижинській ТЕС навчаються енергетики з усієї країни

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7783_trenazher-simulyator.jpg

З червня 2015 року ДТЕК перевів тренажерну підготовку оперативного персоналу енергетиків багатьох ТЕС ДТЕК з зовнішніх навчальних центрів на власну академію. Одна з філій академії знаходиться на Ладижинській ТЕС. Наразі тут, на тренажері-симуляторі роботи енергоблоку теплової електростанції, проходять підготовку представники котлотурбінного цеху ТЕЦ-5 КиївенергоОперативний персонал, що обслуговує енергоблоки теплоелектроцентралей ПАТ Київенерго, буде вдосконалювати свої професійні навички в Ладижині. Тут на базі філії Академії ДТЕК Ладижинської ТЕС встановлений тренажер-симулятор роботи енергоблоку теплової електростанції, потужністю 300 МВт. Обладнання працює з грудня 2014 року і призначене для підготовки персоналу зміни станції до роботи у будь-якій позаштатній ситуації. Одночасно на ньому можуть працювати п’ять спеціалістів. Про це «Новини Ладижина» повідомила прес-служба компанії ДТЕК Ладижинської ТЕС.

Тестувати тренажер-симулятор до Ладижина приїхали представники котлотурбінного цеху ТЕЦ-5 Київенерго – заступник начальника КТЦ Олександр Яковенко та старший машиніст енергоблоків Роман Якубовський.

«Раніше ми проходили підготовку в місті Українка, але там дуже древній, застарілий тренажер – розповідає Олександр Яковенко. – Протягом 2015 року вдосконалювати свої професійні навички нам доводилося на своїх робочих місцях. Як наслідок, сьогодні тільки з нашої станції підготовку на тренажері мають пройти близько 45 працівників. Нам запропонували протестувати тренажер-симулятор Ладижинської ТЕС. Він, звичайно, ергономічний та функціональний, хоч і розрахований на обладнання блоків 300 МВт, а наші блоки лише по 100 МВт та по 250 МВт, отже, є відмінності в оперативних назвах арматури, схем. Але це хороша тренажерна підготовка та навчання наших працівників».

«Поновлення тренажерної підготовки позитивно позначається на трудовій діяльності, – підкреслює Оксана Борбела, начальник учбового центру ДТЕК Ладижинської ТЕС. – Практика показала, що після проходження підготовки, у працівників підвищується інтерес до своєї роботи. Це підтверджує зворотній зв'язок, який ми отримали від енергетиків ДТЕК Придніпровської ТЕС після тренувань в нашому навчальному центрі. За їх словами, завдяки підготовці на тренажері-симуляторі, працівники швидше відновили свої професійні навички після вимушеного простою блоків на Придніпровській ТЕС і краще розуміли, які фізичні процеси відбуваються при роботі того чи іншого вузла».

Починаючи з червня 2015 року ДТЕК перевів тренажерну підготовку оперативного персоналу енергетиків багатьох ТЕС ДТЕК з зовнішніх навчальних центрів на власну академію. До цього часу оперативний персонал Запорізької, Придніпровської, Криворізької, Добротвірської і Зуївської ТЕС проходив обов'язкову тренажерну підготовку в спеціалізованому центрі підготовки кадрів при Трипільській ТЕС в м. Українка. Тренування проводилися на двох навчальних енергоблоках бази центру за узагальненими програмами.


9 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 475 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль