Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка На Ладижинській ТЕС навчаються енергетики з усієї країни

На Ладижинській ТЕС навчаються енергетики з усієї країни

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7783_trenazher-simulyator.jpg

З червня 2015 року ДТЕК перевів тренажерну підготовку оперативного персоналу енергетиків багатьох ТЕС ДТЕК з зовнішніх навчальних центрів на власну академію. Одна з філій академії знаходиться на Ладижинській ТЕС. Наразі тут, на тренажері-симуляторі роботи енергоблоку теплової електростанції, проходять підготовку представники котлотурбінного цеху ТЕЦ-5 КиївенергоОперативний персонал, що обслуговує енергоблоки теплоелектроцентралей ПАТ Київенерго, буде вдосконалювати свої професійні навички в Ладижині. Тут на базі філії Академії ДТЕК Ладижинської ТЕС встановлений тренажер-симулятор роботи енергоблоку теплової електростанції, потужністю 300 МВт. Обладнання працює з грудня 2014 року і призначене для підготовки персоналу зміни станції до роботи у будь-якій позаштатній ситуації. Одночасно на ньому можуть працювати п’ять спеціалістів. Про це «Новини Ладижина» повідомила прес-служба компанії ДТЕК Ладижинської ТЕС.

Тестувати тренажер-симулятор до Ладижина приїхали представники котлотурбінного цеху ТЕЦ-5 Київенерго – заступник начальника КТЦ Олександр Яковенко та старший машиніст енергоблоків Роман Якубовський.

«Раніше ми проходили підготовку в місті Українка, але там дуже древній, застарілий тренажер – розповідає Олександр Яковенко. – Протягом 2015 року вдосконалювати свої професійні навички нам доводилося на своїх робочих місцях. Як наслідок, сьогодні тільки з нашої станції підготовку на тренажері мають пройти близько 45 працівників. Нам запропонували протестувати тренажер-симулятор Ладижинської ТЕС. Він, звичайно, ергономічний та функціональний, хоч і розрахований на обладнання блоків 300 МВт, а наші блоки лише по 100 МВт та по 250 МВт, отже, є відмінності в оперативних назвах арматури, схем. Але це хороша тренажерна підготовка та навчання наших працівників».

«Поновлення тренажерної підготовки позитивно позначається на трудовій діяльності, – підкреслює Оксана Борбела, начальник учбового центру ДТЕК Ладижинської ТЕС. – Практика показала, що після проходження підготовки, у працівників підвищується інтерес до своєї роботи. Це підтверджує зворотній зв'язок, який ми отримали від енергетиків ДТЕК Придніпровської ТЕС після тренувань в нашому навчальному центрі. За їх словами, завдяки підготовці на тренажері-симуляторі, працівники швидше відновили свої професійні навички після вимушеного простою блоків на Придніпровській ТЕС і краще розуміли, які фізичні процеси відбуваються при роботі того чи іншого вузла».

Починаючи з червня 2015 року ДТЕК перевів тренажерну підготовку оперативного персоналу енергетиків багатьох ТЕС ДТЕК з зовнішніх навчальних центрів на власну академію. До цього часу оперативний персонал Запорізької, Придніпровської, Криворізької, Добротвірської і Зуївської ТЕС проходив обов'язкову тренажерну підготовку в спеціалізованому центрі підготовки кадрів при Трипільській ТЕС в м. Українка. Тренування проводилися на двох навчальних енергоблоках бази центру за узагальненими програмами.


9 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 461 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль