Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка На Ладижин припадає чверть заборгованості по заробітній платі області

На Ладижин припадає чверть заборгованості по заробітній платі області

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/zadolzhennost.jpg
Упродовж жовтня 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилася на 2,9%, або на 296,4 тис.грн, і на 1 листопада становила 10081,2 тис.грн.

Про це повідомляється в свіжому експрес-випуску Держкомстату у Вінницькій області.

На 1 листопада 2016р. основна частка загальної суми боргу припадала на промисловість (59,4%), оптову торгівлю та роздрібну торгівлю, ремонт автотранспортних зособів і мотоциклів (21,4%). При цьому більше ніж чверть боргу утворено у м.Вінниці ( 27,6%) та майже чверть – у м.Ладижині (24,4%).

Заборгованість працівникам економічно активних підприємств зменшилася у жовтні на 5,4%, або на 160,5 тис.грн, і на 1 листопада становила 2824,3 тис.грн.

Загальна сума заборгованості по заробітній платі в місті Ладижин складає 2457 тис. грн. З цієї суми 298, 7 тис. грн -це заборгованість на економічно активних підприємствах, що складає 12, 2 % в процентному відношенні. 2, 1 мільйона гривень -це заборгованість по заробітній платі заводу силікатної цегли.

7 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1312 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль