Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка На Ладижин припадає чверть заборгованості по заробітній платі області

На Ладижин припадає чверть заборгованості по заробітній платі області

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/zadolzhennost.jpg
Упродовж жовтня 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилася на 2,9%, або на 296,4 тис.грн, і на 1 листопада становила 10081,2 тис.грн.

Про це повідомляється в свіжому експрес-випуску Держкомстату у Вінницькій області.

На 1 листопада 2016р. основна частка загальної суми боргу припадала на промисловість (59,4%), оптову торгівлю та роздрібну торгівлю, ремонт автотранспортних зособів і мотоциклів (21,4%). При цьому більше ніж чверть боргу утворено у м.Вінниці ( 27,6%) та майже чверть – у м.Ладижині (24,4%).

Заборгованість працівникам економічно активних підприємств зменшилася у жовтні на 5,4%, або на 160,5 тис.грн, і на 1 листопада становила 2824,3 тис.грн.

Загальна сума заборгованості по заробітній платі в місті Ладижин складає 2457 тис. грн. З цієї суми 298, 7 тис. грн -це заборгованість на економічно активних підприємствах, що складає 12, 2 % в процентному відношенні. 2, 1 мільйона гривень -це заборгованість по заробітній платі заводу силікатної цегли.

7 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1712 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль