Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка На Ладижин припадає чверть заборгованості по заробітній платі області

На Ладижин припадає чверть заборгованості по заробітній платі області

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/zadolzhennost.jpg
Упродовж жовтня 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилася на 2,9%, або на 296,4 тис.грн, і на 1 листопада становила 10081,2 тис.грн.

Про це повідомляється в свіжому експрес-випуску Держкомстату у Вінницькій області.

На 1 листопада 2016р. основна частка загальної суми боргу припадала на промисловість (59,4%), оптову торгівлю та роздрібну торгівлю, ремонт автотранспортних зособів і мотоциклів (21,4%). При цьому більше ніж чверть боргу утворено у м.Вінниці ( 27,6%) та майже чверть – у м.Ладижині (24,4%).

Заборгованість працівникам економічно активних підприємств зменшилася у жовтні на 5,4%, або на 160,5 тис.грн, і на 1 листопада становила 2824,3 тис.грн.

Загальна сума заборгованості по заробітній платі в місті Ладижин складає 2457 тис. грн. З цієї суми 298, 7 тис. грн -це заборгованість на економічно активних підприємствах, що складає 12, 2 % в процентному відношенні. 2, 1 мільйона гривень -це заборгованість по заробітній платі заводу силікатної цегли.

7 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1573 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль