Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Миронівський хлібопродукт виплатить 50 мільйонів доларів проміжних дивідентів за 2015 рік

Миронівський хлібопродукт виплатить 50 мільйонів доларів проміжних дивідентів за 2015 рік

СеренагрупАгрохолдинг МХП, найбільший виробник курятини в Україні, виплатить $50 млн квартальних дивідендів, або $ 0,47429 на акцію.

Як говориться в біржовому повідомленні компанії в середу, рада директорів на зборах 28 квітня затвердила такі дивіденди, які він називає проміжними.

МХП уточнює, що виплата намічена на 14 травня акціонерам, які були в реєстрі на 8 травня цього року. Рада директорів підтвердила, що дивіденди не будуть виплачені на акції компанії, що знаходяться в казначействі.

Виплата дивідендів буде підлягати вирахуванням прибуткового податку Люксембургу в розмірі 15%.

Після докладного вивчення показників діяльності компанії в 2014 фінансовому році і проміжної звітності з 1 січня по 3 березня 2015 року, про що свідчить консолідований фінансовий звіт за 12 місяців, які закінчилися 31 грудня 2014, і квартальна фінансова звітність за період з 1 січня по 3 березня 2015, рада директорів затвердила виплату квартальних дивідендів у розмірі $ 0,47429 на одну акцію, що еквівалентно приблизно $ 50 млн “, – йдеться також у прес-релізі компанії.

В 2015 році МХП продовжить фокусуватися на експортному напрямку бізнесу, збільшуючи сою присутність
в інших країнах і континентах.

Як повідомлялося, чистий збиток MHP SA, холдингової компанії великої української агропромислової групи “Миронівський хлібопродукт” (МХП), в 2014 році склав $412 млн проти чистого прибутку в $162 млн у 2013 році. Виручка компанії за минулий рік скоротилася на 8% – до $1,379 млрд.
4 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 956 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль