Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Миронівський хлібопродукт виплатить 50 мільйонів доларів проміжних дивідентів за 2015 рік

Миронівський хлібопродукт виплатить 50 мільйонів доларів проміжних дивідентів за 2015 рік

СеренагрупАгрохолдинг МХП, найбільший виробник курятини в Україні, виплатить $50 млн квартальних дивідендів, або $ 0,47429 на акцію.

Як говориться в біржовому повідомленні компанії в середу, рада директорів на зборах 28 квітня затвердила такі дивіденди, які він називає проміжними.

МХП уточнює, що виплата намічена на 14 травня акціонерам, які були в реєстрі на 8 травня цього року. Рада директорів підтвердила, що дивіденди не будуть виплачені на акції компанії, що знаходяться в казначействі.

Виплата дивідендів буде підлягати вирахуванням прибуткового податку Люксембургу в розмірі 15%.

Після докладного вивчення показників діяльності компанії в 2014 фінансовому році і проміжної звітності з 1 січня по 3 березня 2015 року, про що свідчить консолідований фінансовий звіт за 12 місяців, які закінчилися 31 грудня 2014, і квартальна фінансова звітність за період з 1 січня по 3 березня 2015, рада директорів затвердила виплату квартальних дивідендів у розмірі $ 0,47429 на одну акцію, що еквівалентно приблизно $ 50 млн “, – йдеться також у прес-релізі компанії.

В 2015 році МХП продовжить фокусуватися на експортному напрямку бізнесу, збільшуючи сою присутність
в інших країнах і континентах.

Як повідомлялося, чистий збиток MHP SA, холдингової компанії великої української агропромислової групи “Миронівський хлібопродукт” (МХП), в 2014 році склав $412 млн проти чистого прибутку в $162 млн у 2013 році. Виручка компанії за минулий рік скоротилася на 8% – до $1,379 млрд.
4 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 936 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль