Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка МХП просить власників євробондів на $750 млн пом'якшити деякі умови цінних паперів

МХП просить власників євробондів на $750 млн пом'якшити деякі умови цінних паперів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/43_43_main_ukr.jpg

Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт просить власників єврооблігацій на $750 млн пом'якшити умови обігу цінних бумаг.

Про це у п'ятницю, 11 лютого, повідомив Інтерфакс-Україна.

Відповідне звернення емітенту оприлюднене на веб-сайті Лондонської фондової біржі (LSE).

Миронівський хлібопродукт є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

Компанія зокрема просить інвесторів схвалити зміну визначення "консолідований чистий прибуток" з метою виключення впливу курсової різниці на чистий прибуток або збитки.

Крім того, емітент просить схвалити зменшення резерву кумулятивного кошика "обмежених платежів" до 40% з 50% від консолідованого чистого прибутку.

МХП пояснює необхідність в пом'якшенні умов євробондів зниженням курсу гривні до долара США за останні два роки на 69%, що призвело до значних безготівкових збитків компанії.

Продукція МХП реалізується під торговими марками Наша Ряба (охолоджена курятина), Легко! (Заморожені напівфабрикати), Дружба народів, Бащинський, Європродукт (ковбасні вироби та копченості), Сертифікований Ангус (елітна охолоджена яловичина), "Фуа Гра" (охолоджена і заморожена гусятина і фуа-гра).

Миронівський хлібопродукт в 2014 році наростив продажі м'яса птиці на 18% в порівнянні з 2013 роком - до 525,46 тис. Тонн. Чистий збиток МХП в 2014 році склав $ 412 млн проти чистого прибутку в $ 162 млн в 2013 році, а його виручка за підсумками минулого року знизилася на 8% - до $ 1,379 млрд.
12 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 433 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль