Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка МХП просить власників євробондів на $750 млн пом'якшити деякі умови цінних паперів

МХП просить власників євробондів на $750 млн пом'якшити деякі умови цінних паперів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/43_43_main_ukr.jpg

Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт просить власників єврооблігацій на $750 млн пом'якшити умови обігу цінних бумаг.

Про це у п'ятницю, 11 лютого, повідомив Інтерфакс-Україна.

Відповідне звернення емітенту оприлюднене на веб-сайті Лондонської фондової біржі (LSE).

Миронівський хлібопродукт є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

Компанія зокрема просить інвесторів схвалити зміну визначення "консолідований чистий прибуток" з метою виключення впливу курсової різниці на чистий прибуток або збитки.

Крім того, емітент просить схвалити зменшення резерву кумулятивного кошика "обмежених платежів" до 40% з 50% від консолідованого чистого прибутку.

МХП пояснює необхідність в пом'якшенні умов євробондів зниженням курсу гривні до долара США за останні два роки на 69%, що призвело до значних безготівкових збитків компанії.

Продукція МХП реалізується під торговими марками Наша Ряба (охолоджена курятина), Легко! (Заморожені напівфабрикати), Дружба народів, Бащинський, Європродукт (ковбасні вироби та копченості), Сертифікований Ангус (елітна охолоджена яловичина), "Фуа Гра" (охолоджена і заморожена гусятина і фуа-гра).

Миронівський хлібопродукт в 2014 році наростив продажі м'яса птиці на 18% в порівнянні з 2013 роком - до 525,46 тис. Тонн. Чистий збиток МХП в 2014 році склав $ 412 млн проти чистого прибутку в $ 162 млн в 2013 році, а його виручка за підсумками минулого року знизилася на 8% - до $ 1,379 млрд.
12 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 373 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль