Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада, Топ-5 Мерія Ладижина домоглася зупинки місцевого спиртзаводу

Мерія Ладижина домоглася зупинки місцевого спиртзаводу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0452_img_0447.jpg

У Ладижині призупинено роботу державного підприємства «Біолік», повідомляє «Вінниця Daily».

Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев повідомив, що призупинено роботу місцевого спиртзаводу і правоохоронці перевіряють причетність підприємства до викидів сажі в атмосферу. Також проводиться опитування місцевих жителів та встановлюються обсяги збитків.

- Викиді були здійснені вночі, а сам завод працював без очисних споруд, але навіть після цих викидів екологічна інспекція перевірити стан котельні та паливо на якому працює завод, не змогла, адже діє заборона на перевірки, - розповів мер Ладижина.

Нагадаємо, у ніч, на 17 липня, частина міста Ладижина опинилася під шаром чорної сажі.

У зв’язку з надзвичайно ситуацією, міська влада провела екстрене засідання комісії з надзвичайного стану, де було прийнято рішення звернутись до Кабінету міністрів та Міністерства охорони здоров’я, у відомстві якого перебуває Ладижинський спиртзавод ( ДП "ЕКСТРА"), щоб провести перевірку підприємства.

Валерій Коломєйцев зазначив, що внаслідок викидів постраждали близько 5 п’ятиповерхових житлових будинків та 50 приватних домоволодінь.

- У людей сажа всюди - і у квартирах, й на посуді, засипані усі городи та подвір’я, причому навіть на тілі люди не можуть відмити цю сажу, - сказав очільник міста.

Влада Ладижина готова звернутись до суду, щоб підприємство відшкодувало постраждалим нанесені збитки.

Нагадаємо, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев 17 серпня оголосив у місті надзвичайний стан, який було скасовано наступного дня 18 серпня.
18 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 839 Коментарів: 4
Написав: Arhip 18.08.2015 - 18:33
Спиртзавод напевно єдине підприємство в місті, що не платить за кришування хазяїну, тому має стільки проблем.
Написав: Антикор 19.08.2015 - 09:11
Невже у так званої влади не вистачає здорового глузду замовити екологічну,незалежну, експертизу не тільки по Біоліку, а інших екологічних об*єктах на території міста і по за його межами.Саме незалежна експертиза за участю громадськості може передбачити, які можуть бути негативні наслідки від діяльності:ТЕС, Ряби.А саме цих об*єктів на землях Ладижинської міської ради три. та ще планують будувати курятники.Чому той самий мер міста замовчував і до цього часу замовчує, що ці об*єкти екологічно небезпечні.Я. відкрито стверджу,що він порушник Конституції України у якій чітко прописано, що громадяни мають право на достовірну інформацію про стан навколишнього середовища і він перший повинен понести відповідальність.Панове депутати,які читають сайт-наберіться мужності: підніміть це проблемне питання на сесії. Територіальна громада з вини того ж мера позбавлена права підняти і заслухати це важливе питання, через відсутність Статуту територіальної громади.
Написав: Wanch 19.08.2015 - 11:01
Антикор, Та він не порушник Конституції! Він - виконувач указів, які йому диктують з Міністерства.
Для незалежної експертизи потрібні спеціалісти, які мають згодитися з тим, що порушать принципи свого руководства і їх потім, можливо, звільнять з роботи.
Для того, щоб визначити екологічну загрозу для населення потрібно документально доказати цю загрозу. А хто це допустить, коли хозяїн в Верховній Раді, коли продукти рефрежираторами гонять за границю, коли мільярди стікаються в кармани олігархів. Невже ти надієшся, що громадськість зможе протистояти державі, яка кришує саме більше в світі куряче підприємство?
Для цього потрібно, щоб всі села в окрузі, всі люди від малого до великого вийшли і не дали змоги ні ввозити, ні вивозити продукти.
А це - новий Донбас! І прийдуть нові правителі, - по новому будуть робити те ж саме.
Тому МЕР не порушує Конституцію! Він виконує розпорядження! А ось коли райони децентралізують!!!!!
тоді взагалі ніхто і пікнуть не зможе. Так що, пока немає ставленника Президента, треба "громадою обух точить!" Тут твоя правда!
Написав: nina 19.08.2015 - 15:18
А про пожежу на сміттєзвалищи, мовчок? Сьогодні чула по телебаченню, як на захидній Україні, не памьятаю де саме, горить сміттєзвалище, а про Ладижин той же канал тільки лишь про "Біолік"(бо їде перерозподіл сфер впливу кланами). Бо так треба комусь. ТВ канал Україна, це канал Ахметова, от і перекладає с больної голови на здорову.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль