Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада, Топ-5 Мерія Ладижина домоглася зупинки місцевого спиртзаводу

Мерія Ладижина домоглася зупинки місцевого спиртзаводу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0452_img_0447.jpg

У Ладижині призупинено роботу державного підприємства «Біолік», повідомляє «Вінниця Daily».

Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев повідомив, що призупинено роботу місцевого спиртзаводу і правоохоронці перевіряють причетність підприємства до викидів сажі в атмосферу. Також проводиться опитування місцевих жителів та встановлюються обсяги збитків.

- Викиді були здійснені вночі, а сам завод працював без очисних споруд, але навіть після цих викидів екологічна інспекція перевірити стан котельні та паливо на якому працює завод, не змогла, адже діє заборона на перевірки, - розповів мер Ладижина.

Нагадаємо, у ніч, на 17 липня, частина міста Ладижина опинилася під шаром чорної сажі.

У зв’язку з надзвичайно ситуацією, міська влада провела екстрене засідання комісії з надзвичайного стану, де було прийнято рішення звернутись до Кабінету міністрів та Міністерства охорони здоров’я, у відомстві якого перебуває Ладижинський спиртзавод ( ДП "ЕКСТРА"), щоб провести перевірку підприємства.

Валерій Коломєйцев зазначив, що внаслідок викидів постраждали близько 5 п’ятиповерхових житлових будинків та 50 приватних домоволодінь.

- У людей сажа всюди - і у квартирах, й на посуді, засипані усі городи та подвір’я, причому навіть на тілі люди не можуть відмити цю сажу, - сказав очільник міста.

Влада Ладижина готова звернутись до суду, щоб підприємство відшкодувало постраждалим нанесені збитки.

Нагадаємо, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев 17 серпня оголосив у місті надзвичайний стан, який було скасовано наступного дня 18 серпня.
18 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 826 Коментарів: 4
Написав: Arhip 18.08.2015 - 18:33
Спиртзавод напевно єдине підприємство в місті, що не платить за кришування хазяїну, тому має стільки проблем.
Написав: Антикор 19.08.2015 - 09:11
Невже у так званої влади не вистачає здорового глузду замовити екологічну,незалежну, експертизу не тільки по Біоліку, а інших екологічних об*єктах на території міста і по за його межами.Саме незалежна експертиза за участю громадськості може передбачити, які можуть бути негативні наслідки від діяльності:ТЕС, Ряби.А саме цих об*єктів на землях Ладижинської міської ради три. та ще планують будувати курятники.Чому той самий мер міста замовчував і до цього часу замовчує, що ці об*єкти екологічно небезпечні.Я. відкрито стверджу,що він порушник Конституції України у якій чітко прописано, що громадяни мають право на достовірну інформацію про стан навколишнього середовища і він перший повинен понести відповідальність.Панове депутати,які читають сайт-наберіться мужності: підніміть це проблемне питання на сесії. Територіальна громада з вини того ж мера позбавлена права підняти і заслухати це важливе питання, через відсутність Статуту територіальної громади.
Написав: Wanch 19.08.2015 - 11:01
Антикор, Та він не порушник Конституції! Він - виконувач указів, які йому диктують з Міністерства.
Для незалежної експертизи потрібні спеціалісти, які мають згодитися з тим, що порушать принципи свого руководства і їх потім, можливо, звільнять з роботи.
Для того, щоб визначити екологічну загрозу для населення потрібно документально доказати цю загрозу. А хто це допустить, коли хозяїн в Верховній Раді, коли продукти рефрежираторами гонять за границю, коли мільярди стікаються в кармани олігархів. Невже ти надієшся, що громадськість зможе протистояти державі, яка кришує саме більше в світі куряче підприємство?
Для цього потрібно, щоб всі села в окрузі, всі люди від малого до великого вийшли і не дали змоги ні ввозити, ні вивозити продукти.
А це - новий Донбас! І прийдуть нові правителі, - по новому будуть робити те ж саме.
Тому МЕР не порушує Конституцію! Він виконує розпорядження! А ось коли райони децентралізують!!!!!
тоді взагалі ніхто і пікнуть не зможе. Так що, пока немає ставленника Президента, треба "громадою обух точить!" Тут твоя правда!
Написав: nina 19.08.2015 - 15:18
А про пожежу на сміттєзвалищи, мовчок? Сьогодні чула по телебаченню, як на захидній Україні, не памьятаю де саме, горить сміттєзвалище, а про Ладижин той же канал тільки лишь про "Біолік"(бо їде перерозподіл сфер впливу кланами). Бо так треба комусь. ТВ канал Україна, це канал Ахметова, от і перекладає с больної голови на здорову.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль