Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Топ 3-А Лукашівське родовище піску почне розробляти київський бізнесмен

Лукашівське родовище піску почне розробляти київський бізнесмен

Лукашівське родовище пісків отримає нового власника, який забезпечив проведення процедури громадського обговорення оцінки впливу на навколишнє природне середовище влітку цього року.

Ним є ТОВ «Систем Кепітал Білдінг» власником якого є київський бізнесмен Нечаєнко Олег Олександрович.

Як випливає з Реєстру оцінки впливу на довкілля повідомлення про планову діяльність розпочати розробку Лукашівського родовища піску було опубліковано ще 25 травня цього року. Жодних пропозицій та зауважень до Міністерства екології та природних ресурсів України не надійшло. 15 серпня відбулось громадське обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля в приміщенні Тростянецької районної ради.

Новий власник Лукашівського родовища піску отримає 72, 5 га землі, запаси родовища складають 4, 5 млн. куб. метрів піску, що дозволяє видобувати пісок по 190 тис. куб м. на рік протягом 23 років. При добуванні піску будуть використовувати гідро механізований спосіб розробки піску з паралельним просуванням фронту робіт та зовнішнім і внутрішнім розташуванням відвалів розкривних порід.

8714_image005.png (636.54 Kb)
9022_image003.png (445.52 Kb)0693_image001.png (425.45 Kb)
1 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 807 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль