Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Ладижинських медиків стимулюватимуть матеріальною допомогою і заохочувальними надбавками

Ладижинських медиків стимулюватимуть матеріальною допомогою і заохочувальними надбавками

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1032_med.jpg

Депутати Ладижинської міської ради затвердили програму місцевих стимулів для медиків на 2015-2016-й роки. Видатки на втілення програми відбуватимуться із міського бюджету або ж за рахунок інших джерел не заборонених законом.

На черговому 41-му засіданні Ладижинської міської ради депутати затвердили програму місцевих стимулів для медиків на 2015-2016-й роки.

Мета програми - підвищити статус лікарів та зробити привабливою роботу у медичній галузі міста. Мова йде про традиційну одноразову матеріальну допомогу та заохочувальні надбавки.

Всі видатки на втілення програми місцевих стимулів для лікарів мають відбуватися із міського бюджету або ж за рахунок інших джерел не заборонених законом.

Стимулом для приїжджих спеціалістів, яких потребує лікарня, стане соціальне житло.

Місцева влада сподівається, що ця програма дасть можливість заповнити вакансії лікарні професіоналами і підвищити якість медичних послуг.
6 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 440 Коментарів: 2
Написав: OstapBender 7.07.2015 - 11:48
Скоро вибори))) Адмінресурс у всій красі))crazy
Написав: Wanch 7.07.2015 - 12:05
OstapBender, Мені дуже подобається визначення:
"... або ж за рахунок інших джерел не заборонених законом."
Капец!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль