Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Ладижинських медиків стимулюватимуть матеріальною допомогою і заохочувальними надбавками

Ладижинських медиків стимулюватимуть матеріальною допомогою і заохочувальними надбавками

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1032_med.jpg

Депутати Ладижинської міської ради затвердили програму місцевих стимулів для медиків на 2015-2016-й роки. Видатки на втілення програми відбуватимуться із міського бюджету або ж за рахунок інших джерел не заборонених законом.

На черговому 41-му засіданні Ладижинської міської ради депутати затвердили програму місцевих стимулів для медиків на 2015-2016-й роки.

Мета програми - підвищити статус лікарів та зробити привабливою роботу у медичній галузі міста. Мова йде про традиційну одноразову матеріальну допомогу та заохочувальні надбавки.

Всі видатки на втілення програми місцевих стимулів для лікарів мають відбуватися із міського бюджету або ж за рахунок інших джерел не заборонених законом.

Стимулом для приїжджих спеціалістів, яких потребує лікарня, стане соціальне житло.

Місцева влада сподівається, що ця програма дасть можливість заповнити вакансії лікарні професіоналами і підвищити якість медичних послуг.
6 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 531 Коментарів: 2
Написав: OstapBender 7.07.2015 - 11:48
Скоро вибори))) Адмінресурс у всій красі))crazy
Написав: Wanch 7.07.2015 - 12:05
OstapBender, Мені дуже подобається визначення:
"... або ж за рахунок інших джерел не заборонених законом."
Капец!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль