Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинські енергетики полагодять електроживлення центру міста

Ладижинські енергетики полагодять електроживлення центру міста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8511_foto.jpg

Бригада електроцеху ДТЕК Ладижинської ТЕС готова виконати роботи по заміні старого електрокабелю, щоб забезпечити надійне електропостачання в центрі Ладижина (при нестабільному електропостачанні в першу чергу страждають однофазні електродвигуни 220 вольт - источник). Все готове до роботи – наразі міська влада домовляється з власником ТРЦ «Європейський» про монтаж двох ліній високовольтного електрокабелю в обхід проблемної ділянки, що розташована під ґанком супермаркету.

В ніч на 30 червня уся центральна частина Ладижина (а це будівлі міськради, міліції, будинку культури, спорткомплексу, супермаркетів) залишилася без світла через пошкодження високовольтного електрокабелю. Майже добу електрики ДТЕК Ладижинської ТЕС усували пробій мережі, щоб повернути життя у цій частині міста в нормальне русло. Наразі кабель находиться у вкрай незадовільному стані і вимагає, якщо не реконструкції, то, принаймні, заміни його ділянок довжиною 200 м. Про це Новини Ладижина повідомила прес-служба компанії ДТЕК

Як повідомляється, подібна ситуація вже виникла у листопаді 2014 року. Тоді центр міста більше як на добу залишився без світла. Електрики Ладижинської ТЕС виявили дефектні ділянки на двох кабельних лініях: перша – у житловому кварталі між будинками 19 та 24 по вулиці Будівельників, друга – під самим ґанком бокового виходу ТРЦ «Європейський». І, якщо в першому випадку енергетикам вдалося замінити частину пошкодженого електрокабелю, то мережа, схована під сходами «Європейського», залишилася недоступною – не було згоди господаря. Тому останніх 7 місяців центр міста живила лише одна гілка, яка несла все навантаження, без резервування. І, зрештою, не витримала.

Сьогодні живлення всіх об’єктів відновлено, але енергетики наголошують, що кабель, який півроку працював «за двох», без термінового введення резервного живлення може знову вийти з ладу. То ж слід очікувати нових перебоїв електропостачання.

За словами начальника електроцеху Ладижинської ТЕС Андрія Шафаревича, з грудня минулого року між ним та власником ТРЦ «Європейський» відбувалося тривале листування, щоправда «в один бік». Електрики просили його тимчасово демонтувати ґанок, який перекриває доступ до пошкодженої ділянки електрокабелю, або посприяти прокладанню двох кабелів, необхідних для живлення центру міста, в обхід місця пошкодження.

Після останнього знеструмлення до діалогу приєдналася міська влада Ладижина. 03.07.2015 року була скликана нарада за участю представників міськради, власника супермаркету, електроцеху Ладижинської ТЕС та ладижинського відділення Тростянецьких електромереж. Сторонами було прийняте рішення про необхідність забезпечення резервного живлення 9-ї трансформаторної підстанції, яка живить центр міста. Для цього будуть змонтовані 2 кабельні вставки (по 150 метрів кожна) в обхід пошкодженої ділянки кабельної лінії.

За попередньою домовленістю, земляні роботи і забезпечення матеріалами бере на себе власник ТРЦ «Європейський». Монтаж кабелів має забезпечити електроцех ДТЕК Ладижинської ТЕС. До робіт планують приступити найближчим часом, адже, на вимогу міськради, завершити їх потрібно до 24 серпня.
7 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 457 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль