Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинські енергетики полагодять електроживлення центру міста

Ладижинські енергетики полагодять електроживлення центру міста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8511_foto.jpg

Бригада електроцеху ДТЕК Ладижинської ТЕС готова виконати роботи по заміні старого електрокабелю, щоб забезпечити надійне електропостачання в центрі Ладижина (при нестабільному електропостачанні в першу чергу страждають однофазні електродвигуни 220 вольт - источник). Все готове до роботи – наразі міська влада домовляється з власником ТРЦ «Європейський» про монтаж двох ліній високовольтного електрокабелю в обхід проблемної ділянки, що розташована під ґанком супермаркету.

В ніч на 30 червня уся центральна частина Ладижина (а це будівлі міськради, міліції, будинку культури, спорткомплексу, супермаркетів) залишилася без світла через пошкодження високовольтного електрокабелю. Майже добу електрики ДТЕК Ладижинської ТЕС усували пробій мережі, щоб повернути життя у цій частині міста в нормальне русло. Наразі кабель находиться у вкрай незадовільному стані і вимагає, якщо не реконструкції, то, принаймні, заміни його ділянок довжиною 200 м. Про це Новини Ладижина повідомила прес-служба компанії ДТЕК

Як повідомляється, подібна ситуація вже виникла у листопаді 2014 року. Тоді центр міста більше як на добу залишився без світла. Електрики Ладижинської ТЕС виявили дефектні ділянки на двох кабельних лініях: перша – у житловому кварталі між будинками 19 та 24 по вулиці Будівельників, друга – під самим ґанком бокового виходу ТРЦ «Європейський». І, якщо в першому випадку енергетикам вдалося замінити частину пошкодженого електрокабелю, то мережа, схована під сходами «Європейського», залишилася недоступною – не було згоди господаря. Тому останніх 7 місяців центр міста живила лише одна гілка, яка несла все навантаження, без резервування. І, зрештою, не витримала.

Сьогодні живлення всіх об’єктів відновлено, але енергетики наголошують, що кабель, який півроку працював «за двох», без термінового введення резервного живлення може знову вийти з ладу. То ж слід очікувати нових перебоїв електропостачання.

За словами начальника електроцеху Ладижинської ТЕС Андрія Шафаревича, з грудня минулого року між ним та власником ТРЦ «Європейський» відбувалося тривале листування, щоправда «в один бік». Електрики просили його тимчасово демонтувати ґанок, який перекриває доступ до пошкодженої ділянки електрокабелю, або посприяти прокладанню двох кабелів, необхідних для живлення центру міста, в обхід місця пошкодження.

Після останнього знеструмлення до діалогу приєдналася міська влада Ладижина. 03.07.2015 року була скликана нарада за участю представників міськради, власника супермаркету, електроцеху Ладижинської ТЕС та ладижинського відділення Тростянецьких електромереж. Сторонами було прийняте рішення про необхідність забезпечення резервного живлення 9-ї трансформаторної підстанції, яка живить центр міста. Для цього будуть змонтовані 2 кабельні вставки (по 150 метрів кожна) в обхід пошкодженої ділянки кабельної лінії.

За попередньою домовленістю, земляні роботи і забезпечення матеріалами бере на себе власник ТРЦ «Європейський». Монтаж кабелів має забезпечити електроцех ДТЕК Ладижинської ТЕС. До робіт планують приступити найближчим часом, адже, на вимогу міськради, завершити їх потрібно до 24 серпня.
7 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 437 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль