Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинська ТЕС відновлює постачання гарячої води споживачам

Ладижинська ТЕС відновлює постачання гарячої води споживачам

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/photo.jpgФахівці Ладижинської ТЕС закінчили планові гідравлічні випробування системи опалення міста Ладижин, про що прес-служба станції повідомляла раніше http://opeks.ua/teploobmen/razbor-teplobmen.html. Перевірка цілісності мережі тривала з 18 по 21 травня, потім фахівці усували виявлені дефекти. З 28 травня у місті відновлюється подача гарячої води .

За час випробувальних робіт фахівцями цеху теплопостачання, підземних комунікацій та гідроспоруд Ладижинської ТЕС спільно з персоналом КП «Ладжитлосервіс» було виявлено 23 дефекти на тепломережі міста. Більшість з них на даний час вже усунуто – це переважно дефекти на магістралях, які могли б вплинути на велику кількість споживачів. Дрібні зауваження будуть усуватись найближчим часом. Постачання гарячої води для більшості мешканців Ладижина буде відновлене з 28 травня. Решту будинків підключать по мірі усунення дефектів на їхніх ділянках тепломережі. За планом роботи з випробування та ремонту тепломереж міста повинні завершитися 30 травня.

«Щорічна перевірка тепломережі Ладижина відбувається за календарним планом, погодженим міською владою Ладижина, – каже начальник цеху налагодження та випробувань устаткування Ладижинської ТЕС Дмитро Саволюк. – Таким чином ми заздалегідь виявляємо і оперативно усуваємо дефектні ділянки на трубопроводах. Це профілактика зимових аварій на мережі. Ми розробили комплекс заходів із залученням комунальних служб міста і всіх підприємств. Щоб знайти пошкоджені ділянки випробовуємо магістральні та квартальні міські трубопроводи високим тиском води. Тому всі споживачі на час випробувань відключені від мережі».

Нагадаємо, наступний етап випробувань та ремонту тепломережі міста триватиме, згідно з графіком, з 20 липня по 14 серпня цього року. За цей час фахівці Ладижинської ТЕС виконають заміну найбільш проблемних ділянок трубопроводів, в тому числі магістральних. Після виконання ремонту фахівці ТЕС спільно з комунальними службами міста знову проведуть остаточне випробування тепломережі. Таким чином, після вдалого завершення випробувань, буде готова до опалювального сезону вся система теплопостачання міста.
29 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 459 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль