Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинська ТЕС відновлює постачання гарячої води споживачам

Ладижинська ТЕС відновлює постачання гарячої води споживачам

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/photo.jpgФахівці Ладижинської ТЕС закінчили планові гідравлічні випробування системи опалення міста Ладижин, про що прес-служба станції повідомляла раніше http://opeks.ua/teploobmen/razbor-teplobmen.html. Перевірка цілісності мережі тривала з 18 по 21 травня, потім фахівці усували виявлені дефекти. З 28 травня у місті відновлюється подача гарячої води .

За час випробувальних робіт фахівцями цеху теплопостачання, підземних комунікацій та гідроспоруд Ладижинської ТЕС спільно з персоналом КП «Ладжитлосервіс» було виявлено 23 дефекти на тепломережі міста. Більшість з них на даний час вже усунуто – це переважно дефекти на магістралях, які могли б вплинути на велику кількість споживачів. Дрібні зауваження будуть усуватись найближчим часом. Постачання гарячої води для більшості мешканців Ладижина буде відновлене з 28 травня. Решту будинків підключать по мірі усунення дефектів на їхніх ділянках тепломережі. За планом роботи з випробування та ремонту тепломереж міста повинні завершитися 30 травня.

«Щорічна перевірка тепломережі Ладижина відбувається за календарним планом, погодженим міською владою Ладижина, – каже начальник цеху налагодження та випробувань устаткування Ладижинської ТЕС Дмитро Саволюк. – Таким чином ми заздалегідь виявляємо і оперативно усуваємо дефектні ділянки на трубопроводах. Це профілактика зимових аварій на мережі. Ми розробили комплекс заходів із залученням комунальних служб міста і всіх підприємств. Щоб знайти пошкоджені ділянки випробовуємо магістральні та квартальні міські трубопроводи високим тиском води. Тому всі споживачі на час випробувань відключені від мережі».

Нагадаємо, наступний етап випробувань та ремонту тепломережі міста триватиме, згідно з графіком, з 20 липня по 14 серпня цього року. За цей час фахівці Ладижинської ТЕС виконають заміну найбільш проблемних ділянок трубопроводів, в тому числі магістральних. Після виконання ремонту фахівці ТЕС спільно з комунальними службами міста знову проведуть остаточне випробування тепломережі. Таким чином, після вдалого завершення випробувань, буде готова до опалювального сезону вся система теплопостачання міста.
29 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 527 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль