Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинська ТЕС розпочала роботи по оновленню зношеного золошлакопроводу

Ладижинська ТЕС розпочала роботи по оновленню зношеного золошлакопроводу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3776_shlak.jpg

Бригада ДТЕК Ладижинскької ТЕС приступила до заміни ділянки старого, вкрай зношеного золошлакопроводу №2, що транспортує золошлакову суміш від теплоелектростанції до золошлаковідвалу. На сьогоднішній день придбано 200 тонн нових металевих труб, що дасть можливість замінити близько 1,5 км аварійних ділянок золошлакопроводів. Ремонтні бригади Ладижинської ТЕС вже почали заміну з найбільш зношеної ділянки золошлакопроводу неподалік ферментного заводу, де енергетики 20 лютого ліквідували порив. Про це «Новини Ладижина» повідомила прес-служба компанії ДТЕК

Труби золошлакопроводу ДТЕК Ладижинської ТЕС загальною довжиною 92 км, які щоденно переносять водяну суміш із золою до золошлаковідвалу експлуатуються вже 45 років. Після приходу приватної компанії ДТЕК до керування теплоелектростанцією проблему аварійного стану золошлакопроводів почали вирішувати комплексно, адже ситуація була критичною.

«У 2013 році ДТЕК відразу ж замінив перші 80 погонних метрів (п.м) трубопроводів золошлакопроводу, які були у найгіршому стані. На наступний рік ДТЕК вже зміг запланувати кошти і були замінені 1165 п.м. В 2015 р. планується заміна ще 2500 п.м. Паралельно із заміною старих ділянок на нові тривають локальні «латочні» ремонти трубопроводів. ДТЕК щороку збільшує обсяг коштів, вкладених у вирішення проблеми поривів труб, які транспортують золошлаки», – підкреслив начальник цеху гідротехнічного та підземних комунікацій ДТЕК Ладижинської ТЕС Петро Ющенко.

Варто зазначити, що за останні 5 років заміна золошлакопроводу ДТЕК Ладижинської ТЕС практично не виконувалася, проводилися тільки локальні «латочні» ремонтні роботи на трубопроводах.

«Наприкінці 2014 в бізнес-блоці Генерація була розроблена комплексна стратегічна програма по заміні золошлакопроводов ТЕС. Програма передбачає до 2020 року заміну 27,5 км золопроводів на суму понад 40 млн грн, – уточнює керівник департаменту з технічного розвитку та модернізації Дирекції з генерації електроенергії ДТЕК Сергій Батечко. – Не дивлячись на високу вартість робіт і матеріалів, застосовуються сучасні технологічні методи футерування труб, які підвищать надійність роботи мережі трубопроводів і збільшать термін їх служби. На жаль, немає технічної можливості заміни всіх пошкоджених ділянок трубопроводів одночасно, так як золошлакопроводи беруть участь в безперервному циклі роботи Ладижинської ТЕС, і заміну можливо виконувати тільки поступово».

Нагадаємо, золошлаковидалення на всіх блоках ДТЕК Ладижинської ТЕС гідравлічне, суміщене для золи та шлаку. В зв’язку з віддаленістю золошлаковідвалу та значною висотою підйому траси (26,5 м) видалення золошлакової пульпи здійснюється трьома послідовно підключеними багерними насосними, які далі перекачують золошлакову пульпу вже на золошлаковідвал за допомогою проміжної насосної ІІІ-го підйому спільної для всієї ТЕС. На золошлаковідвалі пульпа розподіляється на тверду фазу і освітлену воду, остання додатково очищується відстоюванням у ставку і за допомогою насосної освітленої води (НОВ) повертається на ТЕС для повторного використання. Крім цього, на ДТЕК Ладижинська ТЕС впроваджена установка з відбору сухої золи з бункерів електрофільтрів та транспортування за допомогою стислого повітря на склад сухої золи з метою її подальшої реалізації.

Для уникнення пиління на золошлаковідвалі постійно підтримується рівень води.

24 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 638 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль