Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинська ТЕС не відчуває браку вугілля через події на Донбасі

Ладижинська ТЕС не відчуває браку вугілля через події на Донбасі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3684_vugyllya.jpg
Згідно з останньою офіційною інформацією, запаси вугілля на електростанціях у кінці серпня становили 2,16 млн тонн, за місяць скоротившись на 30%. З такими темпами вони виснажаться набагато раніше, ніж середина листопада. Можливо, навіть у цьому місяці.
З восьми найбільших теплових електростанцій, які розташовані поза Донбасом, чотири працюють на дефіцитному антрацитному вугіллі, що видобувається в основному в Донецькій і Луганській області, і можуть зупинитися вже протягом найближчих днів. Без постачання антрациту найбільші міста України - Київ, Харків, Дніпропетровськ, Кривий Ріг - уже скоро відчують дефіцит електроенергії.
Водночас інші чотири станції, які спроектовані для спалювання не антрацитів, перебувають у відносній безпеці, оскільки дві третини цього вугілля видобувається за межами Донбасу. Це стосується трьох станцій "Західенерго" (Бурштинська, Ладижинська і Добротвірська) і Запорізької ТЕС "Дніпроенерго".
Нагадаємо, що Україна почала купувати вугілля за кордоном через брак власного.
9 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 736 Коментарів: 2
Написав: petruxa 11.09.2014 - 17:27
Робота Зміївської ТЕС призупинена
11.09.2014
У зв'язку з проведенням антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей склалася критична ситуація з паливозабезпеченням енергогенеруючих компаній теплових електростанцій України. Крім того, у зв'язку з бойовими діями на території Донецької та Луганської областей відбулись численні руйнування та ушкодження електричних мереж та інфраструктури, майна та обладнання вугледобувних підприємств, транспортної інфраструктури, що в свою чергу обмежує повноцінне функціонування гірничодобувного комплексу регіону та відвантаження вугілля на теплові електростанції.

У зв'язку із ситуацією що складається з паливозабезпеченням та наявним обсягом вугілля на складах ТЕС, за узгодженням з системним оператором, з 11.09.2014 по 01.10.2014 припиняється виробництво електричної енергії на Зміївській електростанції.

У зазначений період буде проводитися накопичення складських запасів палива для сталої роботи протягом осінньо-зимового періоду 2014-2015 років. На даний момент йде пошук шляхів диверсифікації постачальників енергетичного палива, включаючи зарубіжних (ПАР, Бразилія, Чилі та ін.).

centrenergo.com/newsroom/news/item_264/
Написав: OstapBender 11.09.2014 - 17:35
petruxa, то що ВДсрешнік. Де і коли?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль