Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинська ТЕС не відчуває браку вугілля через події на Донбасі

Ладижинська ТЕС не відчуває браку вугілля через події на Донбасі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3684_vugyllya.jpg
Згідно з останньою офіційною інформацією, запаси вугілля на електростанціях у кінці серпня становили 2,16 млн тонн, за місяць скоротившись на 30%. З такими темпами вони виснажаться набагато раніше, ніж середина листопада. Можливо, навіть у цьому місяці.
З восьми найбільших теплових електростанцій, які розташовані поза Донбасом, чотири працюють на дефіцитному антрацитному вугіллі, що видобувається в основному в Донецькій і Луганській області, і можуть зупинитися вже протягом найближчих днів. Без постачання антрациту найбільші міста України - Київ, Харків, Дніпропетровськ, Кривий Ріг - уже скоро відчують дефіцит електроенергії.
Водночас інші чотири станції, які спроектовані для спалювання не антрацитів, перебувають у відносній безпеці, оскільки дві третини цього вугілля видобувається за межами Донбасу. Це стосується трьох станцій "Західенерго" (Бурштинська, Ладижинська і Добротвірська) і Запорізької ТЕС "Дніпроенерго".
Нагадаємо, що Україна почала купувати вугілля за кордоном через брак власного.
9 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 727 Коментарів: 2
Написав: petruxa 11.09.2014 - 17:27
Робота Зміївської ТЕС призупинена
11.09.2014
У зв'язку з проведенням антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей склалася критична ситуація з паливозабезпеченням енергогенеруючих компаній теплових електростанцій України. Крім того, у зв'язку з бойовими діями на території Донецької та Луганської областей відбулись численні руйнування та ушкодження електричних мереж та інфраструктури, майна та обладнання вугледобувних підприємств, транспортної інфраструктури, що в свою чергу обмежує повноцінне функціонування гірничодобувного комплексу регіону та відвантаження вугілля на теплові електростанції.

У зв'язку із ситуацією що складається з паливозабезпеченням та наявним обсягом вугілля на складах ТЕС, за узгодженням з системним оператором, з 11.09.2014 по 01.10.2014 припиняється виробництво електричної енергії на Зміївській електростанції.

У зазначений період буде проводитися накопичення складських запасів палива для сталої роботи протягом осінньо-зимового періоду 2014-2015 років. На даний момент йде пошук шляхів диверсифікації постачальників енергетичного палива, включаючи зарубіжних (ПАР, Бразилія, Чилі та ін.).

centrenergo.com/newsroom/news/item_264/
Написав: OstapBender 11.09.2014 - 17:35
petruxa, то що ВДсрешнік. Де і коли?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль