Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинська ТЕС може перейти на мазут та вугілля

Ладижинська ТЕС може перейти на мазут та вугілля

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5511_tes.jpg
Ладижинська ТЕС може перейти на альтернативні види джерел енергії. Підприємство готове, в разі необхідності, повністю працювати без блакитного палива. Його тут замінять мазутом і вугіллям. Вже зараз на підприємстві створюються запаси мазуту, як альтернативного палива.
Загалом на Вінниччині активно ведеться робота з підготовки до опалювального сезону об'єктів соціальної сфери - лікарень, пологових будинків, установ інтернатного типу. Котельні цих установ, по можливості, будуть переведені на альтернативні види палива. Однак це тільки 3% від обсягу споживаного газу в області. Основним споживачем газу на Вінниччині є населення - спалює 64% всього блакитного палива. Промислові підприємства споживають 20%.
Більшість підприємств Вінниччини збираються остаточно визначатися з режимом економії природного газу тільки після доведення чітких лімітів щодо його використання від «Нафтогазу».
12 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 637 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль