Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинська ТЕС може перейти на мазут та вугілля

Ладижинська ТЕС може перейти на мазут та вугілля

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5511_tes.jpg
Ладижинська ТЕС може перейти на альтернативні види джерел енергії. Підприємство готове, в разі необхідності, повністю працювати без блакитного палива. Його тут замінять мазутом і вугіллям. Вже зараз на підприємстві створюються запаси мазуту, як альтернативного палива.
Загалом на Вінниччині активно ведеться робота з підготовки до опалювального сезону об'єктів соціальної сфери - лікарень, пологових будинків, установ інтернатного типу. Котельні цих установ, по можливості, будуть переведені на альтернативні види палива. Однак це тільки 3% від обсягу споживаного газу в області. Основним споживачем газу на Вінниччині є населення - спалює 64% всього блакитного палива. Промислові підприємства споживають 20%.
Більшість підприємств Вінниччини збираються остаточно визначатися з режимом економії природного газу тільки після доведення чітких лімітів щодо його використання від «Нафтогазу».
12 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 711 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль