Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинська ТЕС може перейти на мазут та вугілля

Ладижинська ТЕС може перейти на мазут та вугілля

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5511_tes.jpg
Ладижинська ТЕС може перейти на альтернативні види джерел енергії. Підприємство готове, в разі необхідності, повністю працювати без блакитного палива. Його тут замінять мазутом і вугіллям. Вже зараз на підприємстві створюються запаси мазуту, як альтернативного палива.
Загалом на Вінниччині активно ведеться робота з підготовки до опалювального сезону об'єктів соціальної сфери - лікарень, пологових будинків, установ інтернатного типу. Котельні цих установ, по можливості, будуть переведені на альтернативні види палива. Однак це тільки 3% від обсягу споживаного газу в області. Основним споживачем газу на Вінниччині є населення - спалює 64% всього блакитного палива. Промислові підприємства споживають 20%.
Більшість підприємств Вінниччини збираються остаточно визначатися з режимом економії природного газу тільки після доведення чітких лімітів щодо його використання від «Нафтогазу».
12 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 726 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль