Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинська ТЕС готова до початку опалювального сезону

Ладижинська ТЕС готова до початку опалювального сезону

Енергетики Ладижинської ТЕС продовжують готувати обладнання до осінньо-зимового періоду. На 4 вересня на вугільних складах Ладижинської ТЕС вже 107 тис. тонн вугілля. Це - оптимальний обсяг вугілля, потрібний ТЕС для початку опалювального сезону. 25 серпня завершено ремонт чергового енергоблоку – №4. Про це Новини Ладижина повідомила менеджер з комунікацій ДТЕК Ладижинська ТЕС Тетяна Поліщук.

«За програмою поточного ремонту на четвертому енергоблоці станції працівниками був виконаний ремонт двох електродвигунів в обсязі капітального, – говорить начальник ремонтного цеху Інтеренергосервіс ДТЕК Ладижинської ТЕС Ігор Кравець. – Також нашим ремонтникам вдалося відремонтувати проточну частину турбоагрегату, кульово-барабанний млин. Це забезпечить надійність роботи обладнання взимку. Попередня вартість ремонтних робіт на енергоблоці №4 – 711 тис. грн. Для того, щоб пришвидшити терміни виконання робіт, ми залучили 49 ремонтників з інших станцій ДТЕК».

Варто нагадати, що місяць тому на Ладижинській ТЕС були завершені ремонтні роботи на енергоблоці №1. Під час планового середнього ремонту енергетики зробили й часткову реконструкцію генератора. На ремонт енергоблоку №1 Ладижинської ТЕС ДТЕК спрямував 12,74 млн грн. Наразі планується вивід в ремонт енергоблоку №6. (До речі, автомати для захисту електричних двигунів представлені на сайті http://budstroy.net/)

«Зараз станції, що використовують вугілля газової марки, працюють максимальним складом обладнання. Вони маневрують – зупиняються на ніч й пускаються вранці, щоб знизити або підвищити потужність в залежності від добової потреби в електроенергії. Такий режим роботи значно прискорює зношення обладнання і призводить до збільшення аварійних зупинок. Взагалі, треба зазначити, що енергоблоки потужністю 300 МВт, спроектовані для роботи поза критичними параметрами у базовому режимі, тобто без частих зупинок, – підкреслює директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик. – При цьому, із встановленим тарифом на електроенергію станція працює у збиток. За 7 місяців 2015 року Ладижинська ТЕС отримала збитків у розмірі 112,5 млн грн. А ці гроші ми б могли спрямувати на ремонти обладнання».

Попереду у ладижинських енергетиків важкі будні. Необхідно постійно підтримувати обладнання, дбати про гідромережі, які подають не лише воду і опалення на місто, а й відводять золошлаки на золошлаковідвал. Та найскладніше завдання – забезпечити запаси вугілля на складах, створити так званий «недоторканий запас» для проходження зими.

На Ладижинській ТЕС використовується 100% українського вугілля. Станція працює на вугіллі з шахт Павлоградвугілля (Дніпропетровська область). За 2014 рік станція отримала 2, 7 млн тонн вугілля. За 8 місяців 2015 поставки вугілля становили 2 млн тонн. Ладижинська ТЕС забезпечена вугіллям газової групи в межах норми. Станом на 4 вересня запас вугілля на складі становить 107 тис. тонн. В залежності від графіку навантажень та кількості працюючих блоків (від одного до шести) Ладижинська ТЕС за добу спалює від 5 до 17 тис тонн вугілля.

4209_vugilnii_sklad_dtek_ladizhinska_tes_4_07092015.jpg (176.28 Kb)7104_vugilnii_sklad_dtek_ladizhinska_tes_3_07092015.jpg (147.21 Kb)
7 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 599 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль