Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинська ТЕС готова до початку опалювального сезону

Ладижинська ТЕС готова до початку опалювального сезону

Енергетики Ладижинської ТЕС продовжують готувати обладнання до осінньо-зимового періоду. На 4 вересня на вугільних складах Ладижинської ТЕС вже 107 тис. тонн вугілля. Це - оптимальний обсяг вугілля, потрібний ТЕС для початку опалювального сезону. 25 серпня завершено ремонт чергового енергоблоку – №4. Про це Новини Ладижина повідомила менеджер з комунікацій ДТЕК Ладижинська ТЕС Тетяна Поліщук.

«За програмою поточного ремонту на четвертому енергоблоці станції працівниками був виконаний ремонт двох електродвигунів в обсязі капітального, – говорить начальник ремонтного цеху Інтеренергосервіс ДТЕК Ладижинської ТЕС Ігор Кравець. – Також нашим ремонтникам вдалося відремонтувати проточну частину турбоагрегату, кульово-барабанний млин. Це забезпечить надійність роботи обладнання взимку. Попередня вартість ремонтних робіт на енергоблоці №4 – 711 тис. грн. Для того, щоб пришвидшити терміни виконання робіт, ми залучили 49 ремонтників з інших станцій ДТЕК».

Варто нагадати, що місяць тому на Ладижинській ТЕС були завершені ремонтні роботи на енергоблоці №1. Під час планового середнього ремонту енергетики зробили й часткову реконструкцію генератора. На ремонт енергоблоку №1 Ладижинської ТЕС ДТЕК спрямував 12,74 млн грн. Наразі планується вивід в ремонт енергоблоку №6. (До речі, автомати для захисту електричних двигунів представлені на сайті http://budstroy.net/)

«Зараз станції, що використовують вугілля газової марки, працюють максимальним складом обладнання. Вони маневрують – зупиняються на ніч й пускаються вранці, щоб знизити або підвищити потужність в залежності від добової потреби в електроенергії. Такий режим роботи значно прискорює зношення обладнання і призводить до збільшення аварійних зупинок. Взагалі, треба зазначити, що енергоблоки потужністю 300 МВт, спроектовані для роботи поза критичними параметрами у базовому режимі, тобто без частих зупинок, – підкреслює директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик. – При цьому, із встановленим тарифом на електроенергію станція працює у збиток. За 7 місяців 2015 року Ладижинська ТЕС отримала збитків у розмірі 112,5 млн грн. А ці гроші ми б могли спрямувати на ремонти обладнання».

Попереду у ладижинських енергетиків важкі будні. Необхідно постійно підтримувати обладнання, дбати про гідромережі, які подають не лише воду і опалення на місто, а й відводять золошлаки на золошлаковідвал. Та найскладніше завдання – забезпечити запаси вугілля на складах, створити так званий «недоторканий запас» для проходження зими.

На Ладижинській ТЕС використовується 100% українського вугілля. Станція працює на вугіллі з шахт Павлоградвугілля (Дніпропетровська область). За 2014 рік станція отримала 2, 7 млн тонн вугілля. За 8 місяців 2015 поставки вугілля становили 2 млн тонн. Ладижинська ТЕС забезпечена вугіллям газової групи в межах норми. Станом на 4 вересня запас вугілля на складі становить 107 тис. тонн. В залежності від графіку навантажень та кількості працюючих блоків (від одного до шести) Ладижинська ТЕС за добу спалює від 5 до 17 тис тонн вугілля.

4209_vugilnii_sklad_dtek_ladizhinska_tes_4_07092015.jpg (176.28 Kb)7104_vugilnii_sklad_dtek_ladizhinska_tes_3_07092015.jpg (147.21 Kb)
7 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 584 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль