Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Ладижині із офіційним візитом відвідала делегація з Румунії та Молдови

Ладижині із офіційним візитом відвідала делегація з Румунії та Молдови

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1514_mer2.jpg

10 липня місто Ладижин відвідала делегація керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови, яку очолював секретар Ясської повітової Ради Лакраміоарою Верніко, пише Ладижинська міська рада.

В складі делегації до Ладижина прибуло чотири секретарі повітових та вісім - міських рад Румунії а також - секретар Ришканської районної ради Республіки Молдова та Генеральний Консул Румунії в містіЧернівці Елеонора Молдован.

З делегацією в місто також завітали голова Вінницької обласної Ради С.Світко а також - заступник керівника виконавчого апарату - керуючий справами С. Нешик.

Візит проходив у рамках офіційного візиту керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови у Вінницької області, що розпочався 8 липня цього року.

До програми візиту делегації органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови входила участь у Міжнародному семінарі „Нові аспекти діяльності секретарів місцевих рад в умовах і впровадження європейської моделі місцевого самоврядування”; відвідування районів нашої області; ознайомлення із роботою низки підприємств та закладів, що розташовані на Вінниччині, з метою розглянути можливості налагодження подальшої співпраці.

Міський голова В.Коломєйцев ознайомив закордонних гостей з містом та з потужними промисловими підприємствами. В ході зустрічі, обидві сторони висловили побажання продовжувати працювати у напрямку розширення співпраці між територіальними громадами Ладижина та повітових і міських рад Румунії та Молдови. (До речі, міжнародні грузоперевозки до цих та інших країн представлено на сайті http://eurotransn.com.ua/avtomobilnye_perevozki. Також виконується документальний супровід автоперевозок)

Нагадаємо, польське місто-побратим Коло обірвало зв’язки із Ладижином.. Конаткти з цим містом було втрачено після переобрання бургомістра цього міста. Про це міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев розповів перед початком чергової 41-ї сесії Ладижинської міської ради.

Читайте також: Канадські інвестори оцінюватимуть перспективи співпраці з Ладижином

8342_mr1.jpg (184.92 Kb)3680_mr3.jpg (331.71 Kb)2758_mr2.jpg (100. Kb)
14 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 592 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль