Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Ладижині із офіційним візитом відвідала делегація з Румунії та Молдови

Ладижині із офіційним візитом відвідала делегація з Румунії та Молдови

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1514_mer2.jpg

10 липня місто Ладижин відвідала делегація керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови, яку очолював секретар Ясської повітової Ради Лакраміоарою Верніко, пише Ладижинська міська рада.

В складі делегації до Ладижина прибуло чотири секретарі повітових та вісім - міських рад Румунії а також - секретар Ришканської районної ради Республіки Молдова та Генеральний Консул Румунії в містіЧернівці Елеонора Молдован.

З делегацією в місто також завітали голова Вінницької обласної Ради С.Світко а також - заступник керівника виконавчого апарату - керуючий справами С. Нешик.

Візит проходив у рамках офіційного візиту керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови у Вінницької області, що розпочався 8 липня цього року.

До програми візиту делегації органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови входила участь у Міжнародному семінарі „Нові аспекти діяльності секретарів місцевих рад в умовах і впровадження європейської моделі місцевого самоврядування”; відвідування районів нашої області; ознайомлення із роботою низки підприємств та закладів, що розташовані на Вінниччині, з метою розглянути можливості налагодження подальшої співпраці.

Міський голова В.Коломєйцев ознайомив закордонних гостей з містом та з потужними промисловими підприємствами. В ході зустрічі, обидві сторони висловили побажання продовжувати працювати у напрямку розширення співпраці між територіальними громадами Ладижина та повітових і міських рад Румунії та Молдови. (До речі, міжнародні грузоперевозки до цих та інших країн представлено на сайті http://eurotransn.com.ua/avtomobilnye_perevozki. Також виконується документальний супровід автоперевозок)

Нагадаємо, польське місто-побратим Коло обірвало зв’язки із Ладижином.. Конаткти з цим містом було втрачено після переобрання бургомістра цього міста. Про це міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев розповів перед початком чергової 41-ї сесії Ладижинської міської ради.

Читайте також: Канадські інвестори оцінюватимуть перспективи співпраці з Ладижином

8342_mr1.jpg (184.92 Kb)3680_mr3.jpg (331.71 Kb)2758_mr2.jpg (100. Kb)
14 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 578 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль