Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинцям дадуть гарячу воду

Ладижинцям дадуть гарячу воду

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7284_voda.jpeg

З 14-15 серпня подача гарячої води у місті Ладижині буде відновлена. Про це «Новини Ладижина» повідомила Тетяна Поліщук, менеджер з комунікацій Ладижинської ТЕС.

Фахівці Ладижинської ТЕС закінчили планові гідравлічні випробування трубопроводів тепломережі міста Ладижин. Перевірка цілісності мережі водопостачання тривала з 3 по 6 серпня.

За час випробувальних робіт, проведених фахівцями цеху теплопостачання, гідроспоруд та підземних комунікацій Ладижинської ТЕС, виконуваних спільно з персоналом КП «Ладжитлосервіс» спеціалістами було виявлено 15 дефектів на тепломережі міста. Більшість з цих дефектів вже усунуто, переважно це були дефекти квартальних трубопроводів. Дрібні зауваження будуть усуватись найближчим часом (До речі, задвижки шиберні, як стальні так і чугунні, що використовуються при ремонті водогінної арматури, широко представлені на сайті http://atlantacity.com.ua/zaporno-reguliruyushchaya-armatura/zadvizhki/. Тут можна придбати задвижки як клинові, так і фланцеві). Постачання гарячої води в більшості будинків Ладижина буде відновлене з 14-15 серпня, а решту будинків будуть підключати до тепломережі після остаточного усунення дефектів на їхніх ділянках. Заплановано до 14 серпня завершити всі роботи з випробування та ремонту теплової мережі міста.

«міська влада Ладижина щороку погоджує графік перевірки тепломережі Ладижина ,
– каже начальник цеху налагодження та випробувань устаткування Ладижинської ТЕС Дмитро Саволюк. – Для того, щоб знайти пошкоджені ділянки, ми випробовуємо міські магістральні та квартальні трубопроводи високим тиском. З цієї причини і доводиться усім споживачам припиняти постачання гарячої води . Лише в таких умовах є можливість виявити і оперативно усунути всі дефектні ділянки на трубопроводах. Це потрібно для запобігання зимових аварій на мережі. Протягом двох тижнів серпня нам вдалося провести цілий ряд заходів, під час виконання яких були задіяні комунальники міста, а також відповідні працівники підприємств. Тепер ми можем бути певні, що система теплопостачання в місті Ладижин готова до зустрічі зими».
13 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 591 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль