Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижинцям дадуть гарячу воду

Ладижинцям дадуть гарячу воду

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7284_voda.jpeg

З 14-15 серпня подача гарячої води у місті Ладижині буде відновлена. Про це «Новини Ладижина» повідомила Тетяна Поліщук, менеджер з комунікацій Ладижинської ТЕС.

Фахівці Ладижинської ТЕС закінчили планові гідравлічні випробування трубопроводів тепломережі міста Ладижин. Перевірка цілісності мережі водопостачання тривала з 3 по 6 серпня.

За час випробувальних робіт, проведених фахівцями цеху теплопостачання, гідроспоруд та підземних комунікацій Ладижинської ТЕС, виконуваних спільно з персоналом КП «Ладжитлосервіс» спеціалістами було виявлено 15 дефектів на тепломережі міста. Більшість з цих дефектів вже усунуто, переважно це були дефекти квартальних трубопроводів. Дрібні зауваження будуть усуватись найближчим часом (До речі, задвижки шиберні, як стальні так і чугунні, що використовуються при ремонті водогінної арматури, широко представлені на сайті http://atlantacity.com.ua/zaporno-reguliruyushchaya-armatura/zadvizhki/. Тут можна придбати задвижки як клинові, так і фланцеві). Постачання гарячої води в більшості будинків Ладижина буде відновлене з 14-15 серпня, а решту будинків будуть підключати до тепломережі після остаточного усунення дефектів на їхніх ділянках. Заплановано до 14 серпня завершити всі роботи з випробування та ремонту теплової мережі міста.

«міська влада Ладижина щороку погоджує графік перевірки тепломережі Ладижина ,
– каже начальник цеху налагодження та випробувань устаткування Ладижинської ТЕС Дмитро Саволюк. – Для того, щоб знайти пошкоджені ділянки, ми випробовуємо міські магістральні та квартальні трубопроводи високим тиском. З цієї причини і доводиться усім споживачам припиняти постачання гарячої води . Лише в таких умовах є можливість виявити і оперативно усунути всі дефектні ділянки на трубопроводах. Це потрібно для запобігання зимових аварій на мережі. Протягом двох тижнів серпня нам вдалося провести цілий ряд заходів, під час виконання яких були задіяні комунальники міста, а також відповідні працівники підприємств. Тепер ми можем бути певні, що система теплопостачання в місті Ладижин готова до зустрічі зими».
13 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 578 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль