Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Ладижинці платитимуть найнижчий в Україні податок на майно

Ладижинці платитимуть найнижчий в Україні податок на майно

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3763_img_0532.jpg

Депутати міськради, під час останньої позачергової 38-ї сесії Ладижинської міської ради, встановили мінімальну ставку податку на нерухоме майно на рівні 0,1 % від мінімальної заробітної плати, що у гривневому еквіваленті становить 1 гривня 22 копійки за 1 метр квадратний.

Нагадаємо, згідно зі змінами до Податкового кодексу, мінімальна неоподатковувана площа квартир становить 60 кв. м, будинків - 120 кв. м. Максимальна ставка податку не повинна перевищувати 2% від мінімальної зарплати - 1218 грн в 2015 році.

Про порядок нарахування та сплати податку на нерухомість розповіла начальник фінуправління Ладижинської міської ради Пріщенко Валентина Володимирівна.

- Платники податків юридичні особи обчислюють суму податку самостійно і до 20 лютого подають розрахунки контролюючим органам, тобто податковій. А те, що стосується фізичних осіб, то органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов’язані щоквартально у 15-ти денний строк після закінчення податкового періоду, тобто кварталу, подати контролюючим органам відомості про наявні об’єкти, - розповіла Валентина Володимирівна. - При цьому підрахунки будуть здійснюватися за технічним паспортом і місцем реєстрації фізичної особи.

До питання оподаткування нерухомості на території Ладижинської міської ради, депутати вирішили підійти відповідально – було висловлено багато пропозицій і міркувань щодо того, як убезпечити від додаткових фінансових навантажень малозахищені верстви населення. Адже, майже всі трикімнатні та чотирикімнатні квартири міста мають площу більшу за 60 квадратів і податок доведеться сплачувати людям, які у свій час отримали житло як багатодітні сім’ї. Крім того, у трикімнатних квартирах можуть проживати самотні пенсіонери, які мають невелику пенсію. (Для економії на освітленні рекомендуємо светодиодные светильники)

І хоча депутат Сергій Шайдюк зазначив, що пенсіонери можуть продати велику квартиру і натомість переїхати до іншої з меншою площею, інші депутати його у цьому не підтримали, зауваживши, що це не вихід.

Тому, своїм рішенням, депутати Ладижинської міської ради збільшили неоподатковувану площу квартир до 100 квадратних метрів та до 200 кв. метрів для житлових будинків.

Варто відзначити, що Вінницька міська рада становила найвищу з можливої ставку на нерухоме майно.
5 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 687 Коментарів: 1
Написав: lomov 5.02.2015 - 12:38
Хто голосував за цього "красунчика з великими мізками" - Шайдюка? На кого він працює?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль