Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Ладижинці платитимуть найнижчий в Україні податок на майно

Ладижинці платитимуть найнижчий в Україні податок на майно

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3763_img_0532.jpg

Депутати міськради, під час останньої позачергової 38-ї сесії Ладижинської міської ради, встановили мінімальну ставку податку на нерухоме майно на рівні 0,1 % від мінімальної заробітної плати, що у гривневому еквіваленті становить 1 гривня 22 копійки за 1 метр квадратний.

Нагадаємо, згідно зі змінами до Податкового кодексу, мінімальна неоподатковувана площа квартир становить 60 кв. м, будинків - 120 кв. м. Максимальна ставка податку не повинна перевищувати 2% від мінімальної зарплати - 1218 грн в 2015 році.

Про порядок нарахування та сплати податку на нерухомість розповіла начальник фінуправління Ладижинської міської ради Пріщенко Валентина Володимирівна.

- Платники податків юридичні особи обчислюють суму податку самостійно і до 20 лютого подають розрахунки контролюючим органам, тобто податковій. А те, що стосується фізичних осіб, то органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов’язані щоквартально у 15-ти денний строк після закінчення податкового періоду, тобто кварталу, подати контролюючим органам відомості про наявні об’єкти, - розповіла Валентина Володимирівна. - При цьому підрахунки будуть здійснюватися за технічним паспортом і місцем реєстрації фізичної особи.

До питання оподаткування нерухомості на території Ладижинської міської ради, депутати вирішили підійти відповідально – було висловлено багато пропозицій і міркувань щодо того, як убезпечити від додаткових фінансових навантажень малозахищені верстви населення. Адже, майже всі трикімнатні та чотирикімнатні квартири міста мають площу більшу за 60 квадратів і податок доведеться сплачувати людям, які у свій час отримали житло як багатодітні сім’ї. Крім того, у трикімнатних квартирах можуть проживати самотні пенсіонери, які мають невелику пенсію. (Для економії на освітленні рекомендуємо светодиодные светильники)

І хоча депутат Сергій Шайдюк зазначив, що пенсіонери можуть продати велику квартиру і натомість переїхати до іншої з меншою площею, інші депутати його у цьому не підтримали, зауваживши, що це не вихід.

Тому, своїм рішенням, депутати Ладижинської міської ради збільшили неоподатковувану площу квартир до 100 квадратних метрів та до 200 кв. метрів для житлових будинків.

Варто відзначити, що Вінницька міська рада становила найвищу з можливої ставку на нерухоме майно.
5 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 698 Коментарів: 1
Написав: lomov 5.02.2015 - 12:38
Хто голосував за цього "красунчика з великими мізками" - Шайдюка? На кого він працює?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль