Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижин втратив потяг на Одесу

Ладижин втратив потяг на Одесу

2596_14701560432228.jpg (66.75 Kb) З 24 жовтня ладижинці більше не зможуть скористатись послугами потягу "Умань-Одеса", оскільки керівництво Укразалізниці його відмінило.

Інформацію про це було повідомлено комунальним виданням газетою "Нове місто".

Минулого року цим маршрутом скристалось 5185 містян, тобто попит на цей потяг є досить серйозним та і заповнений цей потяг був майже вщерть, тому жодної логіки в таких діях Укразалізниці немає.

Щоб повернути потяг міський голова Валерій Коломєйцев звернувся до голови правління ПАТ "Укразалізниці" Войцеха Байгуни та керівника регіональної залізниці Володимира Тягульського відновити роботу потягу через Ладижинську залізничну станцію.

На сьогодні через станцію "Ладижин" курсує лише один потяг один раз на чотири дні, -це потяг "Львів-Черкаси".

Кілька років тому громадська організація "Ладижинська громадська рада" намагалась виправити ситуацію з роботою станції "Ладижин" через відновлення курсування потягів хоча б до радянського рівня, але керівництво Укразалізниці вважало, що курсування потягів через Ладижинську залізничну станцію є економічно невигідним. Не була цікавою тоді ініціатива громадськості і місцевій владі, яка не підтримала ідею покращення роботи станції.
3 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1705 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль