Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижин втратив потяг на Одесу

Ладижин втратив потяг на Одесу

2596_14701560432228.jpg (66.75 Kb) З 24 жовтня ладижинці більше не зможуть скористатись послугами потягу "Умань-Одеса", оскільки керівництво Укразалізниці його відмінило.

Інформацію про це було повідомлено комунальним виданням газетою "Нове місто".

Минулого року цим маршрутом скристалось 5185 містян, тобто попит на цей потяг є досить серйозним та і заповнений цей потяг був майже вщерть, тому жодної логіки в таких діях Укразалізниці немає.

Щоб повернути потяг міський голова Валерій Коломєйцев звернувся до голови правління ПАТ "Укразалізниці" Войцеха Байгуни та керівника регіональної залізниці Володимира Тягульського відновити роботу потягу через Ладижинську залізничну станцію.

На сьогодні через станцію "Ладижин" курсує лише один потяг один раз на чотири дні, -це потяг "Львів-Черкаси".

Кілька років тому громадська організація "Ладижинська громадська рада" намагалась виправити ситуацію з роботою станції "Ладижин" через відновлення курсування потягів хоча б до радянського рівня, але керівництво Укразалізниці вважало, що курсування потягів через Ладижинську залізничну станцію є економічно невигідним. Не була цікавою тоді ініціатива громадськості і місцевій владі, яка не підтримала ідею покращення роботи станції.
3 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1569 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль