Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижин втратив потяг на Одесу

Ладижин втратив потяг на Одесу

2596_14701560432228.jpg (66.75 Kb) З 24 жовтня ладижинці більше не зможуть скористатись послугами потягу "Умань-Одеса", оскільки керівництво Укразалізниці його відмінило.

Інформацію про це було повідомлено комунальним виданням газетою "Нове місто".

Минулого року цим маршрутом скристалось 5185 містян, тобто попит на цей потяг є досить серйозним та і заповнений цей потяг був майже вщерть, тому жодної логіки в таких діях Укразалізниці немає.

Щоб повернути потяг міський голова Валерій Коломєйцев звернувся до голови правління ПАТ "Укразалізниці" Войцеха Байгуни та керівника регіональної залізниці Володимира Тягульського відновити роботу потягу через Ладижинську залізничну станцію.

На сьогодні через станцію "Ладижин" курсує лише один потяг один раз на чотири дні, -це потяг "Львів-Черкаси".

Кілька років тому громадська організація "Ладижинська громадська рада" намагалась виправити ситуацію з роботою станції "Ладижин" через відновлення курсування потягів хоча б до радянського рівня, але керівництво Укразалізниці вважало, що курсування потягів через Ладижинську залізничну станцію є економічно невигідним. Не була цікавою тоді ініціатива громадськості і місцевій владі, яка не підтримала ідею покращення роботи станції.
3 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1688 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль