Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада, Топ-5 Ладижин приєднається до Європейської ініціативи "Угода мерів" зі зміни клімату

Ладижин приєднається до Європейської ініціативи "Угода мерів" зі зміни клімату

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1110_1374437582_dtek-ladizhinska-tes-pracyuye-bez-elektrofltrv-001_0.jpgТериторіальна громада міста Ладижин приєднається до Європейської ініціативи "Угода мерів", метою якої є зменшення кількості СО2 в атмосферу.

Відповідний проект рішення було включено в порядок денний чергової сесії Ладижинської міської ради. Угоду від імені територіальної громади має підписати міський голова Валерій Коломєйцев, а контролювати міського голову при цьому буде його заступник.

9 березня 2007 року ЄС ухвалив пакет документів «Енергія для світу, що змінюється», який зобов’язує в односторонньому порядку зменшити до 2020 року власні викиди СО2 на 20% в результаті 20% зростання енергоефективності та 20% частки відновлювальних джерел енергії в структурі енергоносіїв. «План дій Європейського Союзу з енергоефективності: Реалізація потенціалу» включає створення «Угоди мерів» як пріоритет.

"Ми, мери зобов*язуємось: Перевершити цілі, визначені ЄС до 2020 року, скоротивши викиди СО2 на власних територіях щонайменше на 20% через впровадження Плану дій для сталого енергетичного розвитку у тих сферах діяльності, що відповідають нашим повноваженням", - вказано в Угоді.

Крім того, угода зобов*язує місто Ладижин та його очільника Валерія Коломєйцева здійснити цілий ряд дій та зобов*язань, що стосуються зменшення кількості викидів в Ладижині та вже за три роки дати показник у вигляді зменшення 20% кілкькості викидів в СО2 в атмосферу.

Тема викидів Ладижинської ТЕС не нова в Ладижині. Нагадаємо, що влітку минулого року громадською організацією "Ладижинська громадська рада спільно з Вінницькою обласною радою було організовано круглий стіл по екологічним проблемам Ладижина і Ладижинської ТЕС. Участь в круглому столі взяли топ-чиновники обласного центру, але сам захід було фактично місцевою владою провалено, а організаторів піддано жорсткій критиці. І от пройшло зовсім небагато часу і міський голова Валерій Коломєйцев сам ініціював включення Ладижина в Європейської програми зі зміни клімату.

Читайте також:

Валерій Коломєйцев:Ладижинці потерпають та хворіють від мільйонів тон шкідливих викидів
15 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1814 Коментарів: 1
Написав: pash 15.12.2016 - 20:53
Не знаю як інші жителі міста люди, я не вірю жодному слову міського голови. Все що він говорить і обіцяє не варто уваги.Всі проекти у яких він брав участь провалюються.Давайте згадаємо як він бігав із чорним снігом...ЛТЕС як коптила так і коптить, як викидала сажу, так і викидає...За сморід у місті чого він тільки не заявляв і куди тільки не звертався...і журналістів запрошував із центральних ЗМІ...Але жодного разу не повідомив громаді про результати своїх звернень.Це його хобі-популізм...Там де можна урвати копійку, там і він,обов*язково всуне свого...носа.А вислів про шкідливі викиди і ренген апарат- свідчать про його культуру і обізнаність. У такому випадку наш мудрий народ говорить-бачили очі що брали-нехай повилазять!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль