Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ладижин єдиний серед шести міст обласного значення Вінниччини виконав бюджет

Ладижин єдиний серед шести міст обласного значення Вінниччини виконав бюджет

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/34_bb.jpg

За інформацією директора департаменту фінансів ОДА Миколи Копачевського, зведений бюджет Вінницької області (сума всіх місцевих бюджетів) за 2014 рік перевиконано - на 1,3%: всього зібрано 2 мільярди 281,3 мільйона гривень, повідомляє Реал

З 33 бюджетів районів і міст обласного значення виконані плани з наповнення в 25 районах і 1-му місті - Ладижині.

Варто зазначити, що Ладижин став єдиним серед шести міст обласного значення Вінниччини, хто виконав план по доходах бюджету.

Нагадаємо, 5 січня депутати Ладижинської міської ради прийняли бюджет міста на 2015 рік
7 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 516 Коментарів: 1
Написав: nina 7.01.2015 - 14:35
Бюджет выполнен,Слава Богу, а снег не стал белее. Если раньше 2-3 дня загрязнялся, то теперь падает чёрный. Только сейчас об этом не принято говорить. Хозяин ТЕС за это по головке не погладит!!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль