Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Кращі проекти представників громадянського суспільства отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

Кращі проекти представників громадянського суспільства отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8378_oda.jpeg

15 громадських організацій стали переможцями конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) для реалізації яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

У прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації 25 червня 2015 року відбулось підсумкове засідання конкурсної комісії з визначення програми (проектів, заходів) розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2015 році, повідомляє Вінницька ОДА.

Голова комісії – директор Департаменту Світлана Василюк оголосила учасникам конкурсу результати оцінювання конкурсних пропозицій: список 15 переможців конкурсу та відповідальних осіб з числа конкурсної комісії, котрі здійснюватимуть супровід виконання програм інститутів громадянського суспільства.

Світлана Василюк також повідомила, що Департаментом буде проведено консультації для керівників програм та бухгалтерів організацій щодо виконання проектів та обслуговування одержувачів бюджетних коштів в установах Державної казначейської служби України.

До списку переможців потрапили:

1 Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» - «Доступність для всіх»

2 Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» - «Децентралізації влади – журналістську підтримку»

3 Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» - «Тренінговий центр самостійного проживання для людей з інвалідністю у громаді»

4 Крайове товариство «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» - «Розділення твердих відходів у навчальних закладах, громадських місцях, під’їздах ОСББ –«Екотрансформація»

5 Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» - «Шлях до повноцінного життя в громаді осіб з інвалідністю та учасників АТО»

6 Обласна молодіжна громадська організація «Вінницький Клуб Веселих та Найкмітливіших» - «ІХ-й МіжНародний ВІННИЦіАнський фестиваль комедійного та пародійного кіно»

7 Громадська організація «Подільський народний університет Культури» - «Вінниччина – шлях до Культури: народна культура на захисті Вітчизни»

8 Громадська організація «Суспільні ініціативи Козятинщини» - «Допомагати армії - виховувати патріотів»

9 Громадська організація «Вінницька асоціація медиків» - «Хоспісна та паліативна допомога дітям Вінниччини»

10 Вінницька обласна громадська організація «Територія мам» - «Сімейний арт-простір: створення позитивного середовища для збереження родинних зв’язків між прийомними дітьми та батьками, батьками-вихователями та біологічними дітьми»

11 Вінницька обласна асоціація громадян, хворих цукровим діабетом «Благовіст» - «Підготовка до Європейського чемпіонату з футзалу серед хворих на цукровий діабет «ДІАЄВРО-2015»

12 Громадська організація «Вінницьке крайове козацьке молодіжне об’єднання «Молода Подільська Січ» - «Обласний конкурс-фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»

13 Громадська організація «Вінницька обласна асоціація ендокринологів» - «Життя з діабетом»

14 Вінницька обласна громадська організація «Майбутнє країни» - «Проведення семінарів з дітьми підліткового віку та молодими сім’ями, що перебувають у складних життєвих обставинах»

15 Громадська організація «Асоціація євроклубів Вінниччини» - «Здорове майбутнє»
29 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 635 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль