Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Кращі проекти представників громадянського суспільства отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

Кращі проекти представників громадянського суспільства отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8378_oda.jpeg

15 громадських організацій стали переможцями конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) для реалізації яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

У прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації 25 червня 2015 року відбулось підсумкове засідання конкурсної комісії з визначення програми (проектів, заходів) розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2015 році, повідомляє Вінницька ОДА.

Голова комісії – директор Департаменту Світлана Василюк оголосила учасникам конкурсу результати оцінювання конкурсних пропозицій: список 15 переможців конкурсу та відповідальних осіб з числа конкурсної комісії, котрі здійснюватимуть супровід виконання програм інститутів громадянського суспільства.

Світлана Василюк також повідомила, що Департаментом буде проведено консультації для керівників програм та бухгалтерів організацій щодо виконання проектів та обслуговування одержувачів бюджетних коштів в установах Державної казначейської служби України.

До списку переможців потрапили:

1 Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» - «Доступність для всіх»

2 Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» - «Децентралізації влади – журналістську підтримку»

3 Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» - «Тренінговий центр самостійного проживання для людей з інвалідністю у громаді»

4 Крайове товариство «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» - «Розділення твердих відходів у навчальних закладах, громадських місцях, під’їздах ОСББ –«Екотрансформація»

5 Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» - «Шлях до повноцінного життя в громаді осіб з інвалідністю та учасників АТО»

6 Обласна молодіжна громадська організація «Вінницький Клуб Веселих та Найкмітливіших» - «ІХ-й МіжНародний ВІННИЦіАнський фестиваль комедійного та пародійного кіно»

7 Громадська організація «Подільський народний університет Культури» - «Вінниччина – шлях до Культури: народна культура на захисті Вітчизни»

8 Громадська організація «Суспільні ініціативи Козятинщини» - «Допомагати армії - виховувати патріотів»

9 Громадська організація «Вінницька асоціація медиків» - «Хоспісна та паліативна допомога дітям Вінниччини»

10 Вінницька обласна громадська організація «Територія мам» - «Сімейний арт-простір: створення позитивного середовища для збереження родинних зв’язків між прийомними дітьми та батьками, батьками-вихователями та біологічними дітьми»

11 Вінницька обласна асоціація громадян, хворих цукровим діабетом «Благовіст» - «Підготовка до Європейського чемпіонату з футзалу серед хворих на цукровий діабет «ДІАЄВРО-2015»

12 Громадська організація «Вінницьке крайове козацьке молодіжне об’єднання «Молода Подільська Січ» - «Обласний конкурс-фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»

13 Громадська організація «Вінницька обласна асоціація ендокринологів» - «Життя з діабетом»

14 Вінницька обласна громадська організація «Майбутнє країни» - «Проведення семінарів з дітьми підліткового віку та молодими сім’ями, що перебувають у складних життєвих обставинах»

15 Громадська організація «Асоціація євроклубів Вінниччини» - «Здорове майбутнє»
29 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 727 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль