Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Коровій вважає ладижинський спиртзавод потенційним джерелом екологічних проблем для області

Коровій вважає ладижинський спиртзавод потенційним джерелом екологічних проблем для області

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4797_123.jpg

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій вважає, що спиртзаводи є потенційним джерелом екологічних проблем для області через неефективне управління держпідприємствами. І пропонує віддати їх відповідальному інвестору, пише Вінниця Daily .

Голова облдержадміністарції прокоментував ситуацію в Ладижині, що склалася довкола викидів сажі, ймовірно, з державного спиртзаводу.

Валерій Коровій зазначив, що до екологічної проблеми, за попередньою інформацією, призвело технологічне порушення.

"Зрозуміло, що був порушений певний технологічний режим. На сьогоднішній день працює спеціальна екологічна комісія. Кінцеві висновки буде зроблено", - сказав Коровій.

Посадовець відзначив, що за підсумками роботи комісії, винні будуть встановлені, а за потреби запрацює механізм компенсацій.

За попередніми даними, уточнив губернатор, загроз для життя і здоров’я людей немає.

"Буде надана правова оцінка. Я не виключаю того, що стосується і певних механізмів компенсації, якщо в цьому буде потреба, і відповідно будуть вжиті заходи до керівництва державного підприємства", - Валерій Коровій.

Також Валерій Коровій нарікає на неефективний менеджмент на самих державних підприємствах, технологічний процес на яких може приховувати певні екологічні загрози. І вважає, що вирішенням як економічних, так і екологічних питань із спиртовими заводами, може бути їх приватизація під конкретні інвестиційні зобов'язання.

"На жаль, вкотре вимушений констатувати, що на сьогоднішній день державні спиртові заводи перебувають в вкрай неефективній системі управління, і в дуже багатьох випадках вони є об’єктами, які постійно порушують екологічні вимоги. Ще раз наголошую: позиція обласної державної адміністрації – в комплексі розглянути це питання, в тому числі, те, що стосується приватизації під конкретні інвестиційні зобов’язання всіх спиртзаводів, які розташовані на території Вінницької області", - наголосив голова ОДА.

Нагадаємо, у ніч з 16 на 17 серпня частину Ладижина засипало чорною сажею. Постраждали близько 5 п’ятиповерхових житлових будинків та 50 приватних домоволодінь. Сажа вкрила усе навколо і через відкриті вікна чорні гранули потрапили і у помешкання. У зв’язку з цим у місті було оголошено надзвичайний стан.

Поки керівництво місцевого спиртзаводу не взяло на себе відповідальність.
19 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 846 Коментарів: 7
Написав: La-la-La-la 19.08.2015 - 09:04
"а за потреби запрацює механізм компенсацій."

Вот здесь можно подробнее! За какой такой потреби и личной заинтересованности запрацює механізм компенсацій?
Кому врозникнет такая потреба? Это что? Коровий взболтнул лишнего?
Написав: Wanch 19.08.2015 - 10:38
La-la-La-la, biggrin Звичайно, тобі компенсації не буде! І не буде тим, кого сажа вкрила!
Я так думаю, що в цих словах криється зміст про те, що
руководство заводу не в повній мірі компенсірує зацікавленій "криші" неоподатковуванні доходи в конвертах.
Після того, як відбудиться "стрілка", буде дана "правова оцінка" і спиртзавод запрацює в повному режимі.
А сажа??? Вітер розвіє!...
Написав: nina 19.08.2015 - 15:12
Сажа це дуже погано! А от зола від ТЕС і сморід від курки це саме те, Бо курку в область запускав саме Коровій і Ко.
Написав: Антикор 19.08.2015 - 17:35
nina. Абсолютно вірно. Всі наші чиновники діють за радянським принципом -ми самі наймогутніші,ми за народ, все у інтересах народу...Але і тоді і тепер без відпопідальні перед тим же народом, але і народ не змінився-чекає від влади милості і компенсації.Не думаю,що дочекається. Але ні Коломейце,ні Коровій з Ко. не вічні на своїх посадах....
Написав: Tyrlich 22.08.2015 - 22:01
От якраз Коломєйцев і вічнийрџ?ѓ вже і так і сяк його не хочуть.А він зараза все обирається.Ми дітей народжуємо після 40 років.Онуків скоро дочекаємось, а він ще буде...
aleksandr
Написав: aleksandr 17.09.2015 - 22:09
nina, Відати відповідному інвестору... Вже хтось з оточення лакомий кусочок попрохав... Я не здивуюсь ,якщо цей викид сажі - заплановано владою... Від Ряби та Тєсу увагу відволікли , та ще й заводик придбають...
Написав: nina 18.09.2015 - 13:03
Tyrlich, а вам відомо що лайно не тоне?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль