Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Компанія МХП отримала збитки в сумі 8 мільйонів доларів

Компанія МХП отримала збитки в сумі 8 мільйонів доларів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/43_43_main_ukr.jpgАгрохолдинг МХП закінчив третій квартал 2016 року з чистим збитком 8 млн дол. проти 24 млн дол. чистого прибутку в минулому році.

Про це йдеться у фінансовому звіті компанії, пише "Інтерфакс-Україна".

Згідно зі звітом, виручка МХП за цей період виросла на 6% - до 369 млн дол., валовий прибуток - на 20%, до 89 млн дол, EBITDA скоротилася на 9%, до 105 млн дол.

Січень-вересень 2016 року агрохолдинг закінчив з чистим прибутком в 86 млн дол. проти чистого збитку 37 млн дол. за аналогічний період 2015 року.

Виручка МХП за дев'ять місяців 2016 року залишилася на рівні аналогічного періоду минулого року 899 млн дол.

Експортна виручка за третій квартал оцінюється в 201 млн дол., що становить 54% від загальної виручки за цей період.

Операційний прибуток зменшився на 1%, до 79 млн дол., EBITDA-маржа - до 28% з 33% за аналогічний період 2015 року.
Негрошові збитки від курсової різниці за липень-вересень оцінюються в 51 млн дол. (третій квартал 2015 року: 35 млн дол.).
За січень-вересень 2016 року експортна виручка становила 455 млн дол., або 51% загальної виручки.

Операційний прибуток зменшився на 14% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, до 270 млн дол., EBITDA-маржа становить 38% (у минулому році - 43%). Негрошові збитки від курсової різниці оцінюються в 88 млн дол. (9 міс. 2015 року: 289 млн дол.).
18 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1570 Коментарів: 2
Написав: nina 18.11.2016 - 16:23
Пішла поступать в єкономічний універсітет........здобувати економічну освіту!
Написав: ВЛАДИЖИН 18.11.2016 - 22:41
і всеодно на першому місці за прибутком

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль