Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Топ-5 Головним інженером Ладижинської ТЕС став 40-річний Вадим Сімаков

Головним інженером Ладижинської ТЕС став 40-річний Вадим Сімаков

3769_simakov_v_yu_2jpg.jpg (.25 Kb)З 1 грудня 2016 року на Ладижинській ТЕС – новий головний інженер. В його планах – злагоджена командна робота з експлуатації та ремонту обладнання станції для забезпечення стабільної і безаварійної роботи Ладижинської ТЕС, щоб споживачі були забезпечені світлом, водою та теплом.

Про це нас повідомила прес-служба Ладижинської ТЕС.

Вадим Сімаков працює в енергетиці близько 22 років. З них 14 – в ДТЕК і на його підприємствах. Головним проектом, яким керував Вадим Сімаков впродовж трьох останніх років, було безперервне вдосконалення всіх процесів на теплових електростанціях компанії. Адже українські ТЕС мають вік 50-60 років й більшість процесів застарілі й неефективні. Результатом проекту стало забезпечення командної роботи, мотивація кожного працівника пропонувати ідеї для покращення і заощадження десятків мільйонів гривень на підприємствах ДТЕК ЕНЕРГО в найскладніший для енергетики час.

Вадим Сімаков закінчив Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю теплові електричні станції (кваліфікація «Інженер-теплоенергетик»), та інститут післядипломної освіти й дистанційного навчання Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (спеціальність – менеджер-економіст).

Шлях енергетика Вадим почав з Луганської ТЕС у 1995 році. З 2013-го очолив пілотний проект зі створення системи безперервного вдосконалення на Луганській ТЕС. А з 2014 року до моменту призначення головним інженером Ладижинської ТЕС обіймав посаду керівника департаменту з операційних покращень дирекції з генерації електроенергії ДТЕК Енерго – керував проектами на десяти теплоелектростанціях ДТЕК.

«Це нове кадрове рішення компанії, яке має зміцнити колектив Ладижинської ТЕС, внести нове бачення і в ремонти, і в експлуатацію і позитивно вплинути в цілому на виробничий процес ТЕС, – зазначив директор з генерації ТОВ «ДТЕК Енерго» Сергій Куриленко. – Перед новим головним інженером ДТЕК Ладижинської ТЕС поставлені важливі завдання: підвищення надійності та економічності роботи енергоблоків, підвищення культури охорони праці та рівень безпеки персоналу. Станції є над чим працювати, тому переконаний, що завдяки професіоналізму та багатому досвіду, Вадим Сімаков разом з колективом електростанції зможе якісно виконати поставлені завдання».
7 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2037 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль