Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Топ-5 Головним інженером Ладижинської ТЕС став 40-річний Вадим Сімаков

Головним інженером Ладижинської ТЕС став 40-річний Вадим Сімаков

3769_simakov_v_yu_2jpg.jpg (.25 Kb)З 1 грудня 2016 року на Ладижинській ТЕС – новий головний інженер. В його планах – злагоджена командна робота з експлуатації та ремонту обладнання станції для забезпечення стабільної і безаварійної роботи Ладижинської ТЕС, щоб споживачі були забезпечені світлом, водою та теплом.

Про це нас повідомила прес-служба Ладижинської ТЕС.

Вадим Сімаков працює в енергетиці близько 22 років. З них 14 – в ДТЕК і на його підприємствах. Головним проектом, яким керував Вадим Сімаков впродовж трьох останніх років, було безперервне вдосконалення всіх процесів на теплових електростанціях компанії. Адже українські ТЕС мають вік 50-60 років й більшість процесів застарілі й неефективні. Результатом проекту стало забезпечення командної роботи, мотивація кожного працівника пропонувати ідеї для покращення і заощадження десятків мільйонів гривень на підприємствах ДТЕК ЕНЕРГО в найскладніший для енергетики час.

Вадим Сімаков закінчив Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю теплові електричні станції (кваліфікація «Інженер-теплоенергетик»), та інститут післядипломної освіти й дистанційного навчання Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (спеціальність – менеджер-економіст).

Шлях енергетика Вадим почав з Луганської ТЕС у 1995 році. З 2013-го очолив пілотний проект зі створення системи безперервного вдосконалення на Луганській ТЕС. А з 2014 року до моменту призначення головним інженером Ладижинської ТЕС обіймав посаду керівника департаменту з операційних покращень дирекції з генерації електроенергії ДТЕК Енерго – керував проектами на десяти теплоелектростанціях ДТЕК.

«Це нове кадрове рішення компанії, яке має зміцнити колектив Ладижинської ТЕС, внести нове бачення і в ремонти, і в експлуатацію і позитивно вплинути в цілому на виробничий процес ТЕС, – зазначив директор з генерації ТОВ «ДТЕК Енерго» Сергій Куриленко. – Перед новим головним інженером ДТЕК Ладижинської ТЕС поставлені важливі завдання: підвищення надійності та економічності роботи енергоблоків, підвищення культури охорони праці та рівень безпеки персоналу. Станції є над чим працювати, тому переконаний, що завдяки професіоналізму та багатому досвіду, Вадим Сімаков разом з колективом електростанції зможе якісно виконати поставлені завдання».
7 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1893 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль