Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка ДТЕК створив майданчик для конструктивного діалогу між мерами міст Сходу та Заходу України

ДТЕК створив майданчик для конструктивного діалогу між мерами міст Сходу та Заходу України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1563_dtek.jpegДТЕК провів шосте засідання Координаційного Комітету соціального партнерства. Головною темою для обговорення стала необхідність децентралізації влади, що дозволить максимально враховувати потреби регіонів і розвивати актуальні для них економічні та соціальні проекти.

Координаційний комітет соціального партнерства (ККСП) став майданчиком для конструктивного діалогу між мерами міст Сходу та Заходу України. Основним порядком денним стали питання повноважень місцевих органів управління. У результаті ДТЕК спільно з Асоціацією міст України узагальнив усі пропозиції, конкретні рекомендації від голів міських і районних рад територій діяльності ДТЕК. Ці рекомендації увійшли до пропозицій Президенту від місцевого самоврядування, які було озвучено під час проведення «Дня Діалогу» представників місцевого самоврядування та центральних органів виконавчої влади 25 червня.

«У складній політичній та економічній ситуації ДТЕК зберіг запланований обсяг інвестицій на реалізацію соціальних програм. Ми глибоко переконані, що в умовах нинішніх реалій дуже важливим є продовжувати проекти, спрямовані на творення. Цьогоріч буде направлено приблизно 130 млн грн на розвиток міст діяльності ДТЕК. Звичайно, поточні події можуть вплинути на потреби регіонів, і ми готові враховувати ці зміни. Але ми також бачимо, що недостатньо лише інвестицій із боку бізнесу: для розвитку країни необхідна спільна робота бізнесу, влади й суспільства. Саме тому ми створили такий майданчик для діалогу, щоб сторони почули одна одну і змогли розв'язати нагальні проблеми», — зазначила Вікторія Гриб, керівник департаменту із соціального розвитку ДТЕК.

В обговоренні взяли участь Олександр Мазурчак — перший заступник виконавчого директора Асоціації міст України, Андрій Садовий — мер Львова, Анатолій Ткачук — директор ГО «Інститут громадянського суспільства», Юрій Ганущак — директор ГО «Інститут розвитку територій», глави 20 міст, селищ, районних рад і райдержадміністрацій територій діяльності ДТЕК. Цей захід став шостим за рахунком із засідань ККСП, які проходять із 2010 року як мінімум раз на рік.
27 червня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 446 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль