Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка ДТЕК створив майданчик для конструктивного діалогу між мерами міст Сходу та Заходу України

ДТЕК створив майданчик для конструктивного діалогу між мерами міст Сходу та Заходу України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1563_dtek.jpegДТЕК провів шосте засідання Координаційного Комітету соціального партнерства. Головною темою для обговорення стала необхідність децентралізації влади, що дозволить максимально враховувати потреби регіонів і розвивати актуальні для них економічні та соціальні проекти.

Координаційний комітет соціального партнерства (ККСП) став майданчиком для конструктивного діалогу між мерами міст Сходу та Заходу України. Основним порядком денним стали питання повноважень місцевих органів управління. У результаті ДТЕК спільно з Асоціацією міст України узагальнив усі пропозиції, конкретні рекомендації від голів міських і районних рад територій діяльності ДТЕК. Ці рекомендації увійшли до пропозицій Президенту від місцевого самоврядування, які було озвучено під час проведення «Дня Діалогу» представників місцевого самоврядування та центральних органів виконавчої влади 25 червня.

«У складній політичній та економічній ситуації ДТЕК зберіг запланований обсяг інвестицій на реалізацію соціальних програм. Ми глибоко переконані, що в умовах нинішніх реалій дуже важливим є продовжувати проекти, спрямовані на творення. Цьогоріч буде направлено приблизно 130 млн грн на розвиток міст діяльності ДТЕК. Звичайно, поточні події можуть вплинути на потреби регіонів, і ми готові враховувати ці зміни. Але ми також бачимо, що недостатньо лише інвестицій із боку бізнесу: для розвитку країни необхідна спільна робота бізнесу, влади й суспільства. Саме тому ми створили такий майданчик для діалогу, щоб сторони почули одна одну і змогли розв'язати нагальні проблеми», — зазначила Вікторія Гриб, керівник департаменту із соціального розвитку ДТЕК.

В обговоренні взяли участь Олександр Мазурчак — перший заступник виконавчого директора Асоціації міст України, Андрій Садовий — мер Львова, Анатолій Ткачук — директор ГО «Інститут громадянського суспільства», Юрій Ганущак — директор ГО «Інститут розвитку територій», глави 20 міст, селищ, районних рад і райдержадміністрацій територій діяльності ДТЕК. Цей захід став шостим за рахунком із засідань ККСП, які проходять із 2010 року як мінімум раз на рік.
27 червня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 385 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль