Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка ДТЕК попереджає про підвищення тарифів на тепло і гарячу воду за 35%

ДТЕК попереджає про підвищення тарифів на тепло і гарячу воду за 35%

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1247042.jpgНаціональна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері комунальних послуг, затвердила нові тарифи для всіх постачальників централізованого опалення та гарячої води, у тому числі і для ДТЕК Ладижинської ТЕС. Тарифи наберуть чинності з 1 серпня цього року.

Для мешканців, у будинках яких встановлено теплові лічильники, опалення коштуватиме 335,08 грн/Гкал (з ПДВ). Якщо засобів обліку немає, власники квартир платитимуть 8,61 грн за 1 м2 житлової площі під час опалювального сезону. Для приватних будинків тепло коштуватиме 325,36 грн за 1 Гкал (з ПДВ).

Змінився тариф і на гарячу воду. Якщо в квартирі є лічильники і сушка для рушників, то плата становитиме 20 грн за 1 м³. Якщо сушки немає, ладижинці платитимуть 18,44 грн за куб.

«Постанова Нацкомісії набере чинності 1 серпня 2014 року, – каже начальник відділу реалізації теплової енергії та послуг ДТЕК Ладижинської ТЕС Михайло Моспан. – Держава приводить тарифи до економічно обґрунтованого рівня. Загалом, середнє підвищення тарифів на теплову енергію по Україні склало 41%, для мешканців міста Ладижин – 34,8%. Впливати на розмір тарифу ми не можемо. А от зменшувати оплату за рахунок економії обсягу споживання – утеплення вікон, стін, дахів, встановлення енергоефективних котлів у приватних домах – то можливості кожного хазяїна».

Нагадаємо, з нового опалювального сезону (з 15 жовтня 2014 року) усі мешканці Ладижина отримуватимуть послуги з централізованого тепло- та водопостачання напряму безпосередньо від ДТЕК Ладижинської ТЕС. Для цього між станцією і новими споживачами мають бути укладені прямі договори на надання послуг з централізованого опалення, холодного і гарячого водопостачання та водовідведення. Для зручності жителів міста робота по укладенню договорів буде виконуватися поступово.

За інформацією прес-служби ДТЕК
10 липня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 796 Коментарів: 2
Написав: pasa28 25.11.2014 - 15:00
ІНФОРМАЦІЯ ПРО СОБІВАРТІСТЬ Гкалорії та багато інших цікавих даних зайдіть на посилання і скачайте архів. Там відкрийте текстовий файл та додатки №№1 та 10 в екселі - та порівняйте їх. Зверніть увагу на пункт 2,2 та 8.
www.nerc.gov.ua/index.php?id=12218
Написав: La-la-La-la 27.11.2014 - 12:28
Чаво!?
попроще и покороче нельзя? гнде и что...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль