Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка ДТЕК попереджає про підвищення тарифів на тепло і гарячу воду за 35%

ДТЕК попереджає про підвищення тарифів на тепло і гарячу воду за 35%

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1247042.jpgНаціональна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері комунальних послуг, затвердила нові тарифи для всіх постачальників централізованого опалення та гарячої води, у тому числі і для ДТЕК Ладижинської ТЕС. Тарифи наберуть чинності з 1 серпня цього року.

Для мешканців, у будинках яких встановлено теплові лічильники, опалення коштуватиме 335,08 грн/Гкал (з ПДВ). Якщо засобів обліку немає, власники квартир платитимуть 8,61 грн за 1 м2 житлової площі під час опалювального сезону. Для приватних будинків тепло коштуватиме 325,36 грн за 1 Гкал (з ПДВ).

Змінився тариф і на гарячу воду. Якщо в квартирі є лічильники і сушка для рушників, то плата становитиме 20 грн за 1 м³. Якщо сушки немає, ладижинці платитимуть 18,44 грн за куб.

«Постанова Нацкомісії набере чинності 1 серпня 2014 року, – каже начальник відділу реалізації теплової енергії та послуг ДТЕК Ладижинської ТЕС Михайло Моспан. – Держава приводить тарифи до економічно обґрунтованого рівня. Загалом, середнє підвищення тарифів на теплову енергію по Україні склало 41%, для мешканців міста Ладижин – 34,8%. Впливати на розмір тарифу ми не можемо. А от зменшувати оплату за рахунок економії обсягу споживання – утеплення вікон, стін, дахів, встановлення енергоефективних котлів у приватних домах – то можливості кожного хазяїна».

Нагадаємо, з нового опалювального сезону (з 15 жовтня 2014 року) усі мешканці Ладижина отримуватимуть послуги з централізованого тепло- та водопостачання напряму безпосередньо від ДТЕК Ладижинської ТЕС. Для цього між станцією і новими споживачами мають бути укладені прямі договори на надання послуг з централізованого опалення, холодного і гарячого водопостачання та водовідведення. Для зручності жителів міста робота по укладенню договорів буде виконуватися поступово.

За інформацією прес-служби ДТЕК
10 липня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 784 Коментарів: 2
Написав: pasa28 25.11.2014 - 15:00
ІНФОРМАЦІЯ ПРО СОБІВАРТІСТЬ Гкалорії та багато інших цікавих даних зайдіть на посилання і скачайте архів. Там відкрийте текстовий файл та додатки №№1 та 10 в екселі - та порівняйте їх. Зверніть увагу на пункт 2,2 та 8.
www.nerc.gov.ua/index.php?id=12218
Написав: La-la-La-la 27.11.2014 - 12:28
Чаво!?
попроще и покороче нельзя? гнде и что...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль