Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Дотації на міські перевезення щомісячно спустошуватимуть міську казну Ладижина майже на 85 тис. грн

Дотації на міські перевезення щомісячно спустошуватимуть міську казну Ладижина майже на 85 тис. грн

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2580_kazna.jpeg

22 грудня 2014 року виконавчий комітет Ладижина затвердив щомісячний фіксований розмір плати за перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на 2015 рік.

Пізніше, 26 грудня, вимогу ладижинських перевізників - ФОП Черкеса В.В., ФОП Наказнюка Г.Я., ФОП Лехмана М.О. щодо збільшення розміру дотації в зв’язку з підвищенням цін на паливо-мастильні матеріали, запасні частини та технічне обслуговування, підтримали депутати міської ради під час чергової 36 сесії Ладижинської міської ради.

Отже, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи важливе соціальне значення питання виплат за рахунок міського бюджету дотацій перевезень на міських маршрутах загального користування, виконавчий комітет міської ради вирішив:

Встановити на 2015 рік щомісячний фіксований розмір плати за перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування:

- «вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів» - 15 000 грн.;

- «Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС» - 15 000 грн.;

- «м. Ладижин – с. Лукашівка – м. Ладижин» - 15 000 грн.;

- «Ладижин» - ТОВ «Швейцарія» – автостанція «Ладижин» - 12 000 грн.;

- «м. Ладижин - сел. Губник – м. Ладижин» - 15 000 грн.;
- «автостанція м. Ладижин - залізнична станція «Ладижин» -
автостанція м. Ладижин» - 2 500 грн.

Читайте також: Проїзд в ладижинських маршрутках здорожчав на 50%

Перевізники Ладижина вимагають підвищення тарифів на проїзд

13 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 566 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль