Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка До кінця року кожну ладижинську багатоповерхівку обладнають лічильниками тепла і води

До кінця року кожну ладижинську багатоповерхівку обладнають лічильниками тепла і води

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2373_dtek.jpg

У 2015 році ДТЕК інвестує 3 млн грн у встановлення загально домових лічильників тепла і води у 33 багатоповерхівках Ладижина. Таким чином усі багатоповерхівки будуть обладнані приладами обліку. Відповідну інвестиційну програму затвердили депутати Ладижинської міської ради на черговому засіданні сесії. Реалізація проекту повинна завершитися до початку нового опалювального сезону 2015 року. Тепер завдяки будинковим лічильникам тепла и води кожна багатоповерхівка буде платити за реально спожите тепло й воду, а не з середнього розрахунку, як це було досі. Про це Новини Ладижина повідомила прес-служба компанії ДТЕК

На сьогодні забезпеченість лічильниками теплової енергії в житлових будинках Ладижина часткова – 68%. Цьогорічний проект ДТЕК Ладижинської ТЕС має на меті забезпечити решту міських багатоквартирних будинків приладами обліку, що дасть змогу мешканцям кожної багатоповерхівки керувати своїм споживанням тепла і гарячої води і розуміти, за що вони платять. Мешканці зможуть привести в порядок будинкові теплокомунікації, щоб максимально скоротити втрати тепла у своєму будинку, а значить, не платити зайвого. Відтак мають бути влаштовані прозорі взаємовідносини між містянам та енергокомпанією за спожиті послуги.

«Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (НКРЕКП) від 03.10.2007 року №1198 «Про затвердження Правил користування тепловою енергією» вимагає впровадження приладів обліку. При цьому лічильники, які використовуються для розрахунків за теплову енергію між теплопостачальною організацією та споживачем, повинна придбати і встановити теплопостачальна організація, в даному випадку – Ладижинська ТЕС, – говорить начальник виробничо-технічного відділу ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Спеней. – Цього року ми плануємо завершити процес обладнання усіх міських багатоповерхових будинків приладами обліку. ДТЕК планує інвестувати ще 3 млн грн».

Проектом передбачено встановлення високоточних лічильників, що вимірюють витрату теплоносія на основі ультразвукового принципу виміру. Дані прилади обліку включено до Держреєстру України. Вони відповідають вимогам європейської норми EN1434 і ДСТУ 3339-96. Мікропроцесорна технологія приладів гарантує точне вимірювання кількості теплової енергії. НКРЕКП має остаточно затвердити цю інвестиційну програму у квітні цього року.

Нагадаємо, основний вид діяльності ДТЕК Ладижинської ТЕС – виробництво електричної та теплової енергії. Крім цього станція надає Ладижину послуги з транспортування теплової енергії в гарячій воді для потреб опалення і гарячого водопостачання та в парі для технологічних потреб підприємств міста. На початок 2015 року між ДТЕК Ладижинською ТЕС та споживачами було укладено 205 договорів на постачання теплової енергії для потреб опалення та гарячого водопостачання, і 5 311 договорів на надання послуг з централізованого опалення, холодного та гарячого водопостачання і водовідведення.
30 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 497 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль