Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Депутати можуть збільшити ставки за послуги ринку

Депутати можуть збільшити ставки за послуги ринку

Наступна чергове сесія Ладижинської міської ради, яка має бути скоріше за все бюджетною, має розглянути проект рішення про збільшення розміру послуг ринку.

Таку ініціативу виявив директор комунального підприємства «Ладижинський міський ринок» на підставі позитивного результату наповнення місцевого бюджету за рахунок економічно обґрунтованих ставок послуг.

За його пропозиціями послуги мають зрости в основному на 10 грн. Не збільшиться плата за бронювання торгового місця в місяць, яка буде складати, як і раніше 25 грн. на місяць.

З 5 до 10 гривень зросте плата для торгівлі с.г. продукції, яка вирощена в особистих підсобних господарствах малими партіями.

Бажаючі можуть переглянути нові тарифи та калькуляцію розрахунку, запропоновану директором комунального ринку.

7828_image001.png (29.44 Kb)
3042_image003.png (15.67 Kb)4221_image005.png (34.45 Kb)
12 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1451 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 13.12.2016 - 18:01
і ціни на все піднімуть

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль