Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Депутати можуть збільшити ставки за послуги ринку

Депутати можуть збільшити ставки за послуги ринку

Наступна чергове сесія Ладижинської міської ради, яка має бути скоріше за все бюджетною, має розглянути проект рішення про збільшення розміру послуг ринку.

Таку ініціативу виявив директор комунального підприємства «Ладижинський міський ринок» на підставі позитивного результату наповнення місцевого бюджету за рахунок економічно обґрунтованих ставок послуг.

За його пропозиціями послуги мають зрости в основному на 10 грн. Не збільшиться плата за бронювання торгового місця в місяць, яка буде складати, як і раніше 25 грн. на місяць.

З 5 до 10 гривень зросте плата для торгівлі с.г. продукції, яка вирощена в особистих підсобних господарствах малими партіями.

Бажаючі можуть переглянути нові тарифи та калькуляцію розрахунку, запропоновану директором комунального ринку.

7828_image001.png (29.44 Kb)
3042_image003.png (15.67 Kb)4221_image005.png (34.45 Kb)
12 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1133 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 13.12.2016 - 18:01
і ціни на все піднімуть

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль