Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Депутати можуть збільшити ставки за послуги ринку

Депутати можуть збільшити ставки за послуги ринку

Наступна чергове сесія Ладижинської міської ради, яка має бути скоріше за все бюджетною, має розглянути проект рішення про збільшення розміру послуг ринку.

Таку ініціативу виявив директор комунального підприємства «Ладижинський міський ринок» на підставі позитивного результату наповнення місцевого бюджету за рахунок економічно обґрунтованих ставок послуг.

За його пропозиціями послуги мають зрости в основному на 10 грн. Не збільшиться плата за бронювання торгового місця в місяць, яка буде складати, як і раніше 25 грн. на місяць.

З 5 до 10 гривень зросте плата для торгівлі с.г. продукції, яка вирощена в особистих підсобних господарствах малими партіями.

Бажаючі можуть переглянути нові тарифи та калькуляцію розрахунку, запропоновану директором комунального ринку.

7828_image001.png (29.44 Kb)
3042_image003.png (15.67 Kb)4221_image005.png (34.45 Kb)
12 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1840 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 13.12.2016 - 18:01
і ціни на все піднімуть

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль