Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ахметов став єдиним постачальником електроенергії до ЄС

Ахметов став єдиним постачальником електроенергії до ЄС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7798_ahme.jpeg
Енергетичний холдинг ДТЕК, власником якого є Рінат Ахметов, став єдиним експортером української електроенергії до Європи.
У грудні місяці 2013 року, на аукціоні, де продавали потужності на 2014 рік, компанії "ДТЕК Трейдинг" і " ДТЕК Східенерго" викупили більшість лотів.

Зокрема, "ДТЕК Трейдинг" дістався доступ до перетину Бурштинського енергоострова загальною потужністю 645 МВт за 512 тис. грн, а також доступ до перетину "Добротвірська ТЕС - Замость (Польща)" загальною потужністю 235 МВт за 20 тис. грн.

Таким чином, напрямок Центральної Європи - Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина - повністю виявилося у ДТЕК.

"ДТЕК Східенерго" в свою чергу купила доступ до перетину 600 МВт у напрямку Білорусі за 60 тис. грн і два лоти на 200 МВт, що дають право експортувати електроенергію до Молдови, за 115 тис. грн.

Додамо, що минулого року експортерами електроенергії на 2013 рік були обрані компанії " ДТЕК Трейдинг" і " ДТЕК Східенерго " , які належать Рінату Ахметов. Тоді вони купили потужності 1,6 ГВт за 420 тис. грн.
22 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 451 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль