Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ахметов став єдиним постачальником електроенергії до ЄС

Ахметов став єдиним постачальником електроенергії до ЄС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7798_ahme.jpeg
Енергетичний холдинг ДТЕК, власником якого є Рінат Ахметов, став єдиним експортером української електроенергії до Європи.
У грудні місяці 2013 року, на аукціоні, де продавали потужності на 2014 рік, компанії "ДТЕК Трейдинг" і " ДТЕК Східенерго" викупили більшість лотів.

Зокрема, "ДТЕК Трейдинг" дістався доступ до перетину Бурштинського енергоострова загальною потужністю 645 МВт за 512 тис. грн, а також доступ до перетину "Добротвірська ТЕС - Замость (Польща)" загальною потужністю 235 МВт за 20 тис. грн.

Таким чином, напрямок Центральної Європи - Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина - повністю виявилося у ДТЕК.

"ДТЕК Східенерго" в свою чергу купила доступ до перетину 600 МВт у напрямку Білорусі за 60 тис. грн і два лоти на 200 МВт, що дають право експортувати електроенергію до Молдови, за 115 тис. грн.

Додамо, що минулого року експортерами електроенергії на 2013 рік були обрані компанії " ДТЕК Трейдинг" і " ДТЕК Східенерго " , які належать Рінату Ахметов. Тоді вони купили потужності 1,6 ГВт за 420 тис. грн.
22 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 505 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль