Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ахметов продовжує переоформляти активи на нідерландську «дочку»

Ахметов продовжує переоформляти активи на нідерландську «дочку»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7813_tes.jpg

Найбільший приватний енергохолдинг України ДТЕК, підконтрольний бізнесменові Рінату Ахметову, переоформив частину пакетів акцій «Київенерго» і «Дніпроенерго» на нідерландську «дочку» DTEK Energy BV.
Про це йдеться в повідомленнях ДТЕК в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку, пише УНІАН

Зокрема, пакет акцій кіпрської DTEK Holdings limited в «Київенерго» зменшився до 25% з 54,1%, водночас частка нідерландської DTEK Energy BV збільшилась до 29,1% з 0%. Також держкомпанія «НАК ЕКУ» передала 25% акцій «Київенерго» Фонду держмайна для подальшої приватизації.

Пакет акцій кіпрської DTEK Holdings limited в «Дніпроенерго» зменшився до 25% із 68,3%, водночас частка нідерландської DTEK Energy BV збільшилась до 43,8% з 0,5%. Також держкомпанія «НАК ЕКУ» передала 25% акцій «Дніпроенерго» Фонду держмайна для подальшої приватизації.

Як раніше повідомлялось, 12 січня 2015 року ДТЕК переоформив на свою нідерландську дочірню структуру частину пакету акцій «Західенерго», «Донецькобленерго» і шахти «Комсомолець Донбасу».

19 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 409 Коментарів: 1
Написав: nina 20.01.2015 - 09:04
Молодец Ахметов. Правильно мыслит, не то, что его донецкие земляки, которые из-за любви к России Украину поделить стремятся, ценой собственной крови. Так быстрее Украина в Европу попадёт

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль