Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Ахметов продовжує переоформляти активи на нідерландську «дочку»

Ахметов продовжує переоформляти активи на нідерландську «дочку»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7813_tes.jpg

Найбільший приватний енергохолдинг України ДТЕК, підконтрольний бізнесменові Рінату Ахметову, переоформив частину пакетів акцій «Київенерго» і «Дніпроенерго» на нідерландську «дочку» DTEK Energy BV.
Про це йдеться в повідомленнях ДТЕК в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку, пише УНІАН

Зокрема, пакет акцій кіпрської DTEK Holdings limited в «Київенерго» зменшився до 25% з 54,1%, водночас частка нідерландської DTEK Energy BV збільшилась до 29,1% з 0%. Також держкомпанія «НАК ЕКУ» передала 25% акцій «Київенерго» Фонду держмайна для подальшої приватизації.

Пакет акцій кіпрської DTEK Holdings limited в «Дніпроенерго» зменшився до 25% із 68,3%, водночас частка нідерландської DTEK Energy BV збільшилась до 43,8% з 0,5%. Також держкомпанія «НАК ЕКУ» передала 25% акцій «Дніпроенерго» Фонду держмайна для подальшої приватизації.

Як раніше повідомлялось, 12 січня 2015 року ДТЕК переоформив на свою нідерландську дочірню структуру частину пакету акцій «Західенерго», «Донецькобленерго» і шахти «Комсомолець Донбасу».

19 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 416 Коментарів: 1
Написав: nina 20.01.2015 - 09:04
Молодец Ахметов. Правильно мыслит, не то, что его донецкие земляки, которые из-за любви к России Украину поделить стремятся, ценой собственной крови. Так быстрее Украина в Европу попадёт

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль