Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка 17 міні-грантів отримають ініціативні ладижинці на облаштування рідного міста

17 міні-грантів отримають ініціативні ладижинці на облаштування рідного міста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0184_mini.jpg

26 травня підведені підсумки конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками – 2015», пише «Нове місто».

- В цьому році ладижинці були досить активними: отримано тридцять три заявки на участь, загальна сума яких складає 678,490 тис. гривень. Це – рекордна кількість у порівнянні із минулими роками!, - розповідає координатор проекту Людмила Червонецька.

Цього разу із 33-х ідей конкурсна комісія вирішила підтримати – 17. Саме вони будуть фінансуватися за рахунок ДТЕК.

Отже, ідеї, які втілюватимуться у життя:

«Майданчик для активного дозвілля в селищі Губник»;

«Дитячий майданчик – нашим дітям» (стара частина міста);

«Дооблаштування ігрового майданчика для дітей буд. 79»;
«Дитячий берег» (вул. Прибережна);

«Ігровий майданчик» (ДНЗ «Росинка»);

«Діти наше майбутнє» (по вул. Ентузіастів буд. 64, 80);

«Практичні дії по озелененню і благоустрою ділянки вул. Процишина в Ладижині» ГО «Соціальні ініціативи»;

«Система маркування в Ладижині» ГО «Соціальні ініціативи»;

«Вентиляційна система» ініціативна група 7Л;

Будівництво еко-класу (Ладижинська ЗОШ №1);

«Шкільна студія звукозапису «Пульс» ініціативна група «3Д» (Думай! Дій! Досякай!)» ;

МНВЦ «Спадщина» отримає грант для благоустрою центрального фасаду своєї будівлі;

На перехресті вулиці Слобода, в бік Лукашівки з’явиться павільйон зупинки, презентований ініціативною групою «Добродій».

Отримають фінансування на заміну та ремонт прибудинкового внутрішнього під’їзного освітлення з використанням енергозберігаючого обладнання ініціативні групи будинків 14, 14-а по вул. П.Кравчика, будинку 10 по вулиці Процишина, будинків 1, 1-а вул. Наконечного та будинку 40 по вулиці Ентузіастів.

Нагадаємо, конкурс «Місто своїми руками» створений за ініціативи компанії ДТЕК і вже третій рік проходить у рамках Програми соціального партнерства із громадою Ладижина.
4 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 775 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль