Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка 17 міні-грантів отримають ініціативні ладижинці на облаштування рідного міста

17 міні-грантів отримають ініціативні ладижинці на облаштування рідного міста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0184_mini.jpg

26 травня підведені підсумки конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками – 2015», пише «Нове місто».

- В цьому році ладижинці були досить активними: отримано тридцять три заявки на участь, загальна сума яких складає 678,490 тис. гривень. Це – рекордна кількість у порівнянні із минулими роками!, - розповідає координатор проекту Людмила Червонецька.

Цього разу із 33-х ідей конкурсна комісія вирішила підтримати – 17. Саме вони будуть фінансуватися за рахунок ДТЕК.

Отже, ідеї, які втілюватимуться у життя:

«Майданчик для активного дозвілля в селищі Губник»;

«Дитячий майданчик – нашим дітям» (стара частина міста);

«Дооблаштування ігрового майданчика для дітей буд. 79»;
«Дитячий берег» (вул. Прибережна);

«Ігровий майданчик» (ДНЗ «Росинка»);

«Діти наше майбутнє» (по вул. Ентузіастів буд. 64, 80);

«Практичні дії по озелененню і благоустрою ділянки вул. Процишина в Ладижині» ГО «Соціальні ініціативи»;

«Система маркування в Ладижині» ГО «Соціальні ініціативи»;

«Вентиляційна система» ініціативна група 7Л;

Будівництво еко-класу (Ладижинська ЗОШ №1);

«Шкільна студія звукозапису «Пульс» ініціативна група «3Д» (Думай! Дій! Досякай!)» ;

МНВЦ «Спадщина» отримає грант для благоустрою центрального фасаду своєї будівлі;

На перехресті вулиці Слобода, в бік Лукашівки з’явиться павільйон зупинки, презентований ініціативною групою «Добродій».

Отримають фінансування на заміну та ремонт прибудинкового внутрішнього під’їзного освітлення з використанням енергозберігаючого обладнання ініціативні групи будинків 14, 14-а по вул. П.Кравчика, будинку 10 по вулиці Процишина, будинків 1, 1-а вул. Наконечного та будинку 40 по вулиці Ентузіастів.

Нагадаємо, конкурс «Місто своїми руками» створений за ініціативи компанії ДТЕК і вже третій рік проходить у рамках Програми соціального партнерства із громадою Ладижина.
4 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 754 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль