блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Віталій Сутик 7 марта 2016

Про врятоване собаче життя, озеро і небезпеку в парку

І знову собаки.
Адже саме вони кожну хвилину доводять відірваність влади від реалій життя ладижан. Ще під час будівництва штучного озера в парку культури і відпочинку, я попереджав, що фантазія проектувальників і замовників загрожує надзвичайним подіям.

Тоді на депутатській комісії, дяка засідала близько півтора року тому, я особисто попередив заступника мера міста Олійника Олександра Філімоновича, що конструкція озера будується з очевидними загрозами.
По-перше, озеро дуже глибоке, як і один з фонтанів нашого міста.

По-друге, береги озера бетонуються з кутом близьким до 45 градусів, що робить неможливим вибратися з такого водоймища в разі необхідності. Наприклад, якщо в небезпечну зону зайде дитина, а за ним мама кинеться, то їм вибратися самостійно буде або неможливо або дуже складно.
І навіть, якщо хтось прийде їм на підмогу, не факт, що цього рятувальника природний потопаючий не затягне за собою.
Зрозуміло, я як нерозумний виборець, повинен був отримати глибоку і вичерпну відповідь від влади, що "нічого в озеро залазити і він не для того воно будується, і нехай матусі не курять на лавках, а дивляться за своїми дітьми."

Але як це пояснити кожному тваринам, наприклад собакам?Пан Олійник, як представник влади, на депутатській комісії тоді відповіді не дав.

Байдужість влади до подібної трагедії яка вже відбувалася у нас в Ладижині з боку дач за греблею кілька років тому. Тоді школярка потонула, бо не змогла зачепитися пальцями в бетон і вилізти з точно такого ж слизького берега. Там точно такий же берег, як і у нас на озері у міському парку. Але гребля - це промислова зона за якою пильнує охорона, а в парку - це зона відпочинку, де має бути безпечно для відпочинку і куди ходять з дітьми гуляти.

Але користі від такої безпеки, якщо гроші, витрачені на камери відеоспостереження за озером, можуть показати, наприклад, нещасний випадок, якщо не дай Боже такий станеться, а не усувають будь-яку можливу небезпека за витрачені кошти.

Сюжет знятий мною на телефон у парку відпочинку доводить небезпеку для жителів міста від озера. Гуляючи з дитиною в парку біля озера на наших очах зграя з кількох собак підбігла до водосховища попити води. Одна з собак полізла першою і потрапила в пастку. Мені довелося убезпечити дитину від озера і спробувати витягнути потопаючого тваринку. Це було зробити дуже складно, бо пес відпливав від нас, боячись мене і хлопця, що підбіг до нас по допомогу.

Але знесилившись собака поступилася нам і ми її схопили і витягли. Як результат собачого запливу - мої брудні штани, врятоване собаче життя і озеро, що поки що немає рахунку життям. Владі безперечно плювати на собак. Не хотілось би думати, що і на жителів. Але жителі все ще в небезпеці, тому владі варто прийняти міри та убезпечити ладижинців!

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
26.11.2019 HerthaRer: Немаловажно указать, что мы выполняем оптимизацию ...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
25.11.2019 HerthaRer: По мере увеличения количества сайтов, ссылки начал...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
31.07.2019 Walteraveby: В Медицинском стоматологическом центре Эстетика вы...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
26.07.2019 GarrySkern: Благодаря развитию современных технологий, строите...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
10.07.2019 MeganSmoog: Медицинский центр Эстетика - это клиника, оборудов...
Толерантність.
30.10.2018 Ян: Коментарі, фактично ні-про-що. А пану Ребусу, як ...
Отруєння...
22.10.2018 Diwainmek: Противовирусный препарат Даклатасвир, механизм дей...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори