Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Статьи, Скандалы ЗАЯВА громадського міського сайту "Новини Ладижина" з приводу статті в «Ладижинській газеті» «Комунальне «Нове місто» на службі у «Курці».

ЗАЯВА громадського міського сайту "Новини Ладижина" з приводу статті в «Ладижинській газеті» «Комунальне «Нове місто» на службі у «Курці».

В Ладижинській газеті від 6 вересня 2012 року за № 32 опубліковано статтю під назвою Комунальне "Нове місто" на службі "Курці", автором якої зазначено Андрія Скакодуба.
При цьому слід зазначити, що інформація, яка міститься в даному матеріалі, була поширена на громадському міському сайті «Новини Ладижина» ще 4 серпня цього року. Матеріал мав назву «Комунальне «Нове місто» на службі у Миколи Кучера!» без зазначення автора і був власністю нашого ресурсу.
Наш ресурс не заперечує проти використання наших матеріалів офіційними засобами масової інформації, а тільки підтримує, якщо це відбувається, але ми не можемо не звернути увагу на цей випадок.
Що стосується статті в «Ладижинські газеті», то слід зазначити, що редакція газети допустила цілий ряд професійних порушень на які слід звернути увагу:
По-перше, редакція не повідомила джерела отриманої інформації, адже відповідно до наших вимог «при використанні матеріалів сайту активне посилання в електронних виданнях чи вказання адреси
сайта-джерела http://lad.vn.ua в друкованих видання обов'язкове».
По – друге, в поширеному матеріалі на нашому ресурсі автор не був зазначений, враховуючи, що матеріал був підготовлений не однією особою, тобто в даному випадку «Ладижинська газета» безпідставно надала авторство своїй статті Андрію Скакодубу.
По-четверте, опублікована стаття в «Ладижинській газеті» має інший зміст і написана самою редакцією газети в основу якої було взято наш матеріал, але оцінка людей і подій надана зовсім інша. Фактично редакцією газети було витягнуто із контексту окремі фрази та прикрашені своїми коментарями.
За такої ситуації наш ресурс закликає журналістів «Ладижинської газети» дотримуватись норм журналістської етики і в подальшому не допускати таких порушень в своїй роботі.

Редакція громадського міського сайту «Новини Ладижина"

Оригінал статті: http://lad.vn.ua/articles-skandaly/komunalne-nove-misto-na-sluzhbi-u-mikoli-kuchera.html
12 вересня 2012 | | Автор:vasiliev | Переглядів: 999 Коментарів: 4
Написав: Ніна 7.09.2012 - 22:13
Хіба це вперше, використання не своїх думок та поглядів, які перекручуються та видаються за свої.Словом анархістське видання.
Написав: Нона 10.09.2012 - 20:24
Невже колись газетою використовувалися дебільні думки Ніни? Не можу згадати. В нас Ніна в Ладижині зі всіма воює, але на виході получається пшик. Ніні є Ніна, вже ніхто і уваги на неї не звертає.)))
Написав: Ніна 11.09.2012 - 07:46
Ніні і не треба,щоб такий як ви звертав на неї увагу. Їй треба не "групповухі" в будь чому, а власної думкі з будь якого приводу. А використовуєте ви все, що тільки можна використати, аби грошікі платили невідомо за що, і тому вам лишилось до "пшика" всього - то до виборів.
Написав: Надежда 12.09.2012 - 22:45
"Дебiльнi думки" у Нины или нет - это маловажно. Всякий человек должен иметь право высказать своё мнение. А вот такой вокабуляр - это нарушение нормальной человеческой этики и простых правил общения в интернете.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль