Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Статьи, Скандалы ЗАЯВА громадського міського сайту "Новини Ладижина" з приводу статті в «Ладижинській газеті» «Комунальне «Нове місто» на службі у «Курці».

ЗАЯВА громадського міського сайту "Новини Ладижина" з приводу статті в «Ладижинській газеті» «Комунальне «Нове місто» на службі у «Курці».

В Ладижинській газеті від 6 вересня 2012 року за № 32 опубліковано статтю під назвою Комунальне "Нове місто" на службі "Курці", автором якої зазначено Андрія Скакодуба.
При цьому слід зазначити, що інформація, яка міститься в даному матеріалі, була поширена на громадському міському сайті «Новини Ладижина» ще 4 серпня цього року. Матеріал мав назву «Комунальне «Нове місто» на службі у Миколи Кучера!» без зазначення автора і був власністю нашого ресурсу.
Наш ресурс не заперечує проти використання наших матеріалів офіційними засобами масової інформації, а тільки підтримує, якщо це відбувається, але ми не можемо не звернути увагу на цей випадок.
Що стосується статті в «Ладижинські газеті», то слід зазначити, що редакція газети допустила цілий ряд професійних порушень на які слід звернути увагу:
По-перше, редакція не повідомила джерела отриманої інформації, адже відповідно до наших вимог «при використанні матеріалів сайту активне посилання в електронних виданнях чи вказання адреси
сайта-джерела http://lad.vn.ua в друкованих видання обов'язкове».
По – друге, в поширеному матеріалі на нашому ресурсі автор не був зазначений, враховуючи, що матеріал був підготовлений не однією особою, тобто в даному випадку «Ладижинська газета» безпідставно надала авторство своїй статті Андрію Скакодубу.
По-четверте, опублікована стаття в «Ладижинській газеті» має інший зміст і написана самою редакцією газети в основу якої було взято наш матеріал, але оцінка людей і подій надана зовсім інша. Фактично редакцією газети було витягнуто із контексту окремі фрази та прикрашені своїми коментарями.
За такої ситуації наш ресурс закликає журналістів «Ладижинської газети» дотримуватись норм журналістської етики і в подальшому не допускати таких порушень в своїй роботі.

Редакція громадського міського сайту «Новини Ладижина"

Оригінал статті: http://lad.vn.ua/articles-skandaly/komunalne-nove-misto-na-sluzhbi-u-mikoli-kuchera.html
12 вересня 2012 | | Автор:vasiliev | Переглядів: 985 Коментарів: 4
Написав: Ніна 7.09.2012 - 22:13
Хіба це вперше, використання не своїх думок та поглядів, які перекручуються та видаються за свої.Словом анархістське видання.
Написав: Нона 10.09.2012 - 20:24
Невже колись газетою використовувалися дебільні думки Ніни? Не можу згадати. В нас Ніна в Ладижині зі всіма воює, але на виході получається пшик. Ніні є Ніна, вже ніхто і уваги на неї не звертає.)))
Написав: Ніна 11.09.2012 - 07:46
Ніні і не треба,щоб такий як ви звертав на неї увагу. Їй треба не "групповухі" в будь чому, а власної думкі з будь якого приводу. А використовуєте ви все, що тільки можна використати, аби грошікі платили невідомо за що, і тому вам лишилось до "пшика" всього - то до виборів.
Написав: Надежда 12.09.2012 - 22:45
"Дебiльнi думки" у Нины или нет - это маловажно. Всякий человек должен иметь право высказать своё мнение. А вот такой вокабуляр - это нарушение нормальной человеческой этики и простых правил общения в интернете.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль