Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Статьи, Суспільство, Скандалы Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки. Санстанція осліпла?

Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки. Санстанція осліпла?

Сьогодні ми отримали фото від активістів Народного центру екологічного контролю та місцевого осередку партійної організації "Українська партія "Зелена планета"на яких зображено насосну станцію, що обслуговує санаторій "Дубрава" та дитячий інтернат "Троянда", що зливає каналізаційні стоки в Південний Буг. Як відомо через вказану насосну станцію і раніше потрапляли каналізаційні стоки в річку, але цього разу їх навіть вже не ховають, а відкрито зливають в Південний Буг. Чому наша міська санепідемстанція продовжує закривати очі на такі бесчинства?
Більше дізнатись про злив каналізаційних стоків можна дізнатись в матеріалі:

День докілля в Ладижині: http://politiko.ua/blogpost59137

Раніше міська санепідемстанція в місцевих засобах масової інформації спростовувала інформацію про зливання стоків в Південний Буг, але така ситуація триває вже багато років підряд, і як видно власники двох закладів не надто бажають дотримуватись елементарних санітарно-гігієнічних норм.

Це було знято сьогодні:

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1635_foto006.jpg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2889_foto005.jpg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9683_foto004.jpg

Також пропонуємо відео, зняте минулого року по цій темі:

http://www.youtube.com/watch?v=5kIsPnQ_Z30

http://www.youtube.com/watch?v=9xxd3D_SF00

http://www.youtube.com/watch?v=20M89oqkiz4

http://www.youtube.com/watch?v=M_xToJtnYRk
18 квітень 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1247 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль