Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Статьи, Культура С тожарівці в гостях у Ладижинського аграрного коледжу

С тожарівці в гостях у Ладижинського аграрного коледжу

Наприкінці жовтня місяця літературно-мистецьке об’єднання «Стожари» завітало в Ладижинський аграрний коледж для того, щоб зустрітись зі студентами коледжу та познайомити їх зі своєю творчістю.
Зустріч була організована нашою міською бібліотекою спільно з коледжем та літературно-мистецьким об’єднанням «Стожари». Слід відмітити, що подібні зустрічі зі студентами проводяться майже кожного року під патронатом нашої міської бібліотеки, але цього року зустріч була більш масовою, позаяк в ній приймали участь студенти цілого курсу коледжу.
Зазвичай молодь не дуже полюбляє поезію, а тому утримати великий зал зі студентами протягом півтори години вкрай складно, але стожарівців це не зупинило і зустріч вдалась на славу. Молодь таки вдалось не тільки втримати на своїм місцях, а і примусити плескати в долоні та сміятись так, наче в залі був якийсь відомий гуморист.
В зустрічі приймали участь ладижинські поети, поетичне слово яких знає дуже багато ладижан: Микола Шерник, Світлана Кирнична, Ганна Соловей, Олена Столяр, Андрій Скакодуб та Євдокія Бондарчук.
Кожен автор по своєму неперевершений. Медичний працівник Світлана Кирнична відома своєю особливою мелодикою української душі, її поезія мелодійна та співоча.
Олена Столяр, яка родом з Лукашівки, автор двох збірок поезій, в своїх поезіях представляла свою рідну Лукашівку, але в своєму поетичному слові дісталось на горіхи своєму сусіду, причому в доволі сатиричній формі. Заспівала пані Олена молоді голосом свої пісні, адже вона автором багатьох пісень.
Відомі в Ладижині поети та на Вінниччині Ганна Соловей та Микола Шерник дивували молодь своєю поетичною довершеністю, майстерністю та філігранністю поетичного слова. Микола Шерник на кожній зустрічі не залишає тему кохання , матері, жінки в цьому світі, а тому і цього разу він подарував молоді кілька поезій на цю тематику. Ганна Соловей подарувала молоді серед інших нову поезію-присвяту Тарасу Григоровичу Шевченко, яка написана під враженнями від поїздки на Черкащину, а також не змогла не прочитати свою відому вже на всю область «Скрипку».
Але особливо молоді та всім присутнім сподобалась Євдокія Бондарчук, яка є поетом народу, і до речі теж родом з Лукашівки. Здавалось дуже прості поезії, і можливо по своєму містечкові, але саме її поетичне слово, особливо гуморески, примусило молодь бурхливо реагувати, сміятись та мало не лежати на підлозі від сміху. Молодь просто не відпускала пані Євдокію зі сцени і примушувала читати ще і ще.
Після завершення зустрічі студенти подарували стожарівцям квіти, красно подякували і запросили ще раз в гості.

голова ЛМО "Стожари" Андрій Скакодуб

3638_dscn9129.jpg (118. Kb)35_dscn9128.jpg (108.84 Kb)8688_dscn9131.jpg (113.02 Kb)5159_dscn9130.jpg (108.7 Kb)8509_dscn9135.jpg (101.58 Kb)7407_dscn9134.jpg (111.06 Kb)94_dscn9133.jpg (112.45 Kb)9382_dscn9132.jpg (112.52 Kb)1205_dscn9139.jpg (1.78 Kb)8928_dscn9138.jpg (126.06 Kb)4175_dscn9137.jpg (124.73 Kb)9886_dscn9136.jpg (99.76 Kb)
8 листопада 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 736 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль