Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Статьи, Культура С тожарівці в гостях у Ладижинського аграрного коледжу

С тожарівці в гостях у Ладижинського аграрного коледжу

Наприкінці жовтня місяця літературно-мистецьке об’єднання «Стожари» завітало в Ладижинський аграрний коледж для того, щоб зустрітись зі студентами коледжу та познайомити їх зі своєю творчістю.
Зустріч була організована нашою міською бібліотекою спільно з коледжем та літературно-мистецьким об’єднанням «Стожари». Слід відмітити, що подібні зустрічі зі студентами проводяться майже кожного року під патронатом нашої міської бібліотеки, але цього року зустріч була більш масовою, позаяк в ній приймали участь студенти цілого курсу коледжу.
Зазвичай молодь не дуже полюбляє поезію, а тому утримати великий зал зі студентами протягом півтори години вкрай складно, але стожарівців це не зупинило і зустріч вдалась на славу. Молодь таки вдалось не тільки втримати на своїм місцях, а і примусити плескати в долоні та сміятись так, наче в залі був якийсь відомий гуморист.
В зустрічі приймали участь ладижинські поети, поетичне слово яких знає дуже багато ладижан: Микола Шерник, Світлана Кирнична, Ганна Соловей, Олена Столяр, Андрій Скакодуб та Євдокія Бондарчук.
Кожен автор по своєму неперевершений. Медичний працівник Світлана Кирнична відома своєю особливою мелодикою української душі, її поезія мелодійна та співоча.
Олена Столяр, яка родом з Лукашівки, автор двох збірок поезій, в своїх поезіях представляла свою рідну Лукашівку, але в своєму поетичному слові дісталось на горіхи своєму сусіду, причому в доволі сатиричній формі. Заспівала пані Олена молоді голосом свої пісні, адже вона автором багатьох пісень.
Відомі в Ладижині поети та на Вінниччині Ганна Соловей та Микола Шерник дивували молодь своєю поетичною довершеністю, майстерністю та філігранністю поетичного слова. Микола Шерник на кожній зустрічі не залишає тему кохання , матері, жінки в цьому світі, а тому і цього разу він подарував молоді кілька поезій на цю тематику. Ганна Соловей подарувала молоді серед інших нову поезію-присвяту Тарасу Григоровичу Шевченко, яка написана під враженнями від поїздки на Черкащину, а також не змогла не прочитати свою відому вже на всю область «Скрипку».
Але особливо молоді та всім присутнім сподобалась Євдокія Бондарчук, яка є поетом народу, і до речі теж родом з Лукашівки. Здавалось дуже прості поезії, і можливо по своєму містечкові, але саме її поетичне слово, особливо гуморески, примусило молодь бурхливо реагувати, сміятись та мало не лежати на підлозі від сміху. Молодь просто не відпускала пані Євдокію зі сцени і примушувала читати ще і ще.
Після завершення зустрічі студенти подарували стожарівцям квіти, красно подякували і запросили ще раз в гості.

голова ЛМО "Стожари" Андрій Скакодуб

3638_dscn9129.jpg (118. Kb)35_dscn9128.jpg (108.84 Kb)8688_dscn9131.jpg (113.02 Kb)5159_dscn9130.jpg (108.7 Kb)8509_dscn9135.jpg (101.58 Kb)7407_dscn9134.jpg (111.06 Kb)94_dscn9133.jpg (112.45 Kb)9382_dscn9132.jpg (112.52 Kb)1205_dscn9139.jpg (1.78 Kb)8928_dscn9138.jpg (126.06 Kb)4175_dscn9137.jpg (124.73 Kb)9886_dscn9136.jpg (99.76 Kb)
8 листопада 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 828 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль